Kėngėtar Kėrēovar Filma Shqip Filma Vizatimor Kėngė Shqip Humor Shqip Dokumentar E-MAILI
Menyja Kryesore
Regjistrohu nė faqe
Emri pėrdorues:

Fjalėkalimi:


Kam haruar fjalėkalimin?

Regjistrohu!
Kėrko
Na ndiqni edhe nė:

Donate OnlineGoogle Rank
PRchecker.info
Tv Gurra Live
Exchange - Wechselstube
FreeCurrencyRates.com

Reklama

credit bio and food, bio food companybio, food cooporganic, food advantages, organic food bar active greens, organic food bar protein , organic food bar protein riegel


Maqedonia : EKSLUSIVE: Udhėheqėsia e VMRO-DPMNE-sė u ka dhėnė dritė jeshile “Tigrave”
Postuar nga redaksia Kyqur 2017/3/16 15:21:10 (1190 Lexime)“Nga burime tė sigurisė marrim vesh se me urdhėr tė veēantė tė tre funksionarėve tė lartė tė VMRO-DPMNE-sė ėshtė dhėnė dritė jeshile qė njėsitet speciale “Tigrat” dhe “Ujqėrit” tė veshin uniformat policore dhe tė fillojnė me veprime operative”, shkruan PlsuInfo, transmeton Gazeta Lajm.


A po pėrgatitet udhėheqėsia e VMRO-DPMNE-sė pėr formimin e formacioneve paramilitare qė tė pengojnė LSDM-nė dhe BDI-nė tė formojnė qeveri? Nė opinionin gjithnjė e mė tepėr po pėrhapen zėra se sė shpejti mund tė pritet edhe skenar i tillė, kurse qė ekziston ide pėr restartim tė njėsitit special “Luanėt”, ka konfirmuar edhe Toni Mihajllovski, anėtar i Lėvizjes Qytetare pėr Mbrojtje tė Maqedonisė (GDOM).

/lajmpress


Faqe printuese Dergo kete lajm shokut Ktheje nė PDF kėtė artikull
Komentet janė nė pronėsi tė postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!
Reklama

bio and food, bio food companybio, food cooporganic, food advantages, organic food bar active greens, organic food bar protein , organic food bar protein riegel

Vija

bio and food, bio food companybio, food cooporganic, food advantages, organic food bar active greens, organic food bar protein , organic food bar protein riegel


Reklama
Lajme tjera

Powered by kercova.net © 2003 - 2017 All rights reserved e-mail: info@kercova.net
This site does not store any files on its server. We only index and link to content provided by other sites.