Kėngėtar Kėrēovar Filma Shqip Filma Vizatimor Kėngė Shqip Humor Shqip Dokumentar E-MAILI
Menyja Kryesore
Regjistrohu nė faqe
Emri pėrdorues:

Fjalėkalimi:


Kam haruar fjalėkalimin?

Regjistrohu!
Kėrko
Na ndiqni edhe nė:

Donate OnlineGoogle Rank
PRchecker.info
Tv Gurra Live
Exchange - Wechselstube
FreeCurrencyRates.com

Reklama

credit bio and food, bio food companybio, food cooporganic, food advantages, organic food bar active greens, organic food bar protein , organic food bar protein riegel


Maqedonia : LSDM programin qeverisės e shpallė edhe nė shqip
Postuar nga redaksia Kyqur 2017/3/16 2:32:19 (922 Lexime)LSDM programin qeveritar do ta shpėrndajė edhe nė gjuhėn shqipe. Kėtė e kanė pėrgatitur organet partiake, ndėrsa lajmin pėr kėtė e bėri tė ditur anėtari i kryesisė sė kėsaj partie, Edmond Ademi.

Sipas tij, programi ėshtė gati nė gjuhėn shqipe dhe se shpejti tek ai do tė kenė qasje gjithė qytetarėt shqiptarė, pėr tė parė ate si ofertė.


/lajmpress


Faqe printuese Dergo kete lajm shokut Ktheje nė PDF kėtė artikull
Komentet janė nė pronėsi tė postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!
Reklama

bio and food, bio food companybio, food cooporganic, food advantages, organic food bar active greens, organic food bar protein , organic food bar protein riegel

Vija

Reklama
Lajme tjera

Powered by kercova.net © 2003 - 2017 All rights reserved e-mail: info@kercova.net
This site does not store any files on its server. We only index and link to content provided by other sites.