Kėngėtar Kėrēovar Filma Shqip Filma Vizatimor Kėngė Shqip Humor Shqip Dokumentar E-MAILI
Menyja Kryesore
Regjistrohu nė faqe
Emri pėrdorues:

Fjalėkalimi:


Kam haruar fjalėkalimin?

Regjistrohu!
Kėrko
Na ndiqni edhe nė:

Donate OnlineGoogle Rank
PRchecker.info
Exchange - Wechselstube
FreeCurrencyRates.com

Reklama

credit bio and food, bio food companybio, food cooporganic, food advantages, organic food bar active greens, organic food bar protein , organic food bar protein riegel


Maqedonia : “Ivanov rrugės sė Millosheviqit” !
Postuar nga redaksia Kyqur 2017/3/14 6:31:01 (990 Lexime)Kėtė qė po e bėn Ivanov nė Maqedoni, nė rajon nuk ka ndodhur qė nga rėnia e Millosheviqit nė Serbi, shkruan Frankurter algemajne cajtung, transmeton gazeta Lajm.

FAC shkruan se opozitė nė Maqedoni presidentin Ivanov gjithmonė e ka shikuar si njė shėrbėtor t ėish kryeministrit Nikolla Gruevski dhe partisė sė tij.


Duke analizuar kėrkesat e Platformės sė partive shqiptare, FAC konstaton se “pėr Gruevskin dhe partinė e tij, katalogu me kėrkesa shqiptare ėshtė shpresa e fundit pėr ta mbajtur pushtetin”.

/lajmpress


Faqe printuese Dergo kete lajm shokut Ktheje nė PDF kėtė artikull
Komentet janė nė pronėsi tė postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!
Reklama

bio and food, bio food companybio, food cooporganic, food advantages, organic food bar active greens, organic food bar protein , organic food bar protein riegel

Vija

bio and food, bio food companybio, food cooporganic, food advantages, organic food bar active greens, organic food bar protein , organic food bar protein riegel


Reklama
Lajme tjera

Powered by kercova.net © 2003 - 2017 All rights reserved e-mail: info@kercova.net
This site does not store any files on its server. We only index and link to content provided by other sites.