Kėngėtar Kėrēovar Filma Shqip Filma Vizatimor Kėngė Shqip Humor Shqip Dokumentar E-MAILI
Menyja Kryesore
Regjistrohu nė faqe
Emri pėrdorues:

Fjalėkalimi:


Kam haruar fjalėkalimin?

Regjistrohu!
Kėrko
Na ndiqni edhe nė:

Donate OnlineGoogle Rank
PRchecker.info
Tv Gurra Live
Exchange - Wechselstube
FreeCurrencyRates.com

Reklama

credit bio and food, bio food companybio, food cooporganic, food advantages, organic food bar active greens, organic food bar protein , organic food bar protein riegel


Maqedonia : Komandant Hoxha pėr paramilitarėt e Gruevskit: Paramilitarėt e pampersave
Postuar nga redaksia Kyqur 2017/3/13 6:24:58 (483 Lexime)Xhezair Shaqiri ose ish Komandant Hoxha ėshtė tallur me paralajmėrimin pėr paramilitarėt e Nikolla Gruevskit qė janė gati ta mbrojnė Republikėn e Maqedonisė.

“Nėse dalin nė aksion kėto paramilitar tė Nikolla Gruevskit paska me u bo nami nė Maqedoni:

Nėpėr shitore paska me u ndje dukshėm mungesa e pampersave dhe ata qytetar qė kanė nėpėr shtėpitė e tyre fėmijė foshnje duhet qė tė nguten tė sigurojnė pampersat si dhe biznesi me pampersa do tė jetė nė rritje;
Higjiena komunale paska nevojė pėr kontiner tė rinj, pasi qė pampersat janė pėr njė pėrdorim;
Ministria e shėndetėsisė nė Maqedoni duhet qė tė angazhon mė shumė psikiatra dhe tė ndėrton spitale psikiatrike ;

Nė vitin 2001 po kėta paramilitar posedonin armatim tė rėndė dhe pėrkrahjen e ushtrisė sė ARM-sė dhe Policisė dhe para secilės ofenzivė mė sė paku dy javė grasatonin prej sė largu pozicionet e UCK-sė dhe kur realizonin sulmin ishin tė strehuar nėpėr blinda.

Nė kundėrsulmet e para tė UCK-sė kėta edhe pse ishin tė strehuar nėpėr blinda zbrapseshin menjėherė.

Paramendoni tani pa ndihmėn e policisė dhe ushtrisė dhe pa armatim tė rėndė, vetėm me armatim tė lehtė se ēfarė sulmesh mund tė bėjnė.

Taksirat me i lėnė fėmijėt pa pampersa.”, shkroi Xhezair Shaqiri nė llogarinė e tij nė Facebook.

/lajmpress


Faqe printuese Dergo kete lajm shokut Ktheje nė PDF kėtė artikull
Komentet janė nė pronėsi tė postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!
Reklama

bio and food, bio food companybio, food cooporganic, food advantages, organic food bar active greens, organic food bar protein , organic food bar protein riegel

Vija

bio and food, bio food companybio, food cooporganic, food advantages, organic food bar active greens, organic food bar protein , organic food bar protein riegel


Reklama
Lajme tjera

Powered by kercova.net © 2003 - 2017 All rights reserved e-mail: info@kercova.net
This site does not store any files on its server. We only index and link to content provided by other sites.