Kėngėtar Kėrēovar Filma Shqip Filma Vizatimor Kėngė Shqip Humor Shqip Dokumentar E-MAILI
Menyja Kryesore
Regjistrohu nė faqe
Emri pėrdorues:

Fjalėkalimi:


Kam haruar fjalėkalimin?

Regjistrohu!
Kėrko
Na ndiqni edhe nė:

Donate OnlineGoogle Rank
PRchecker.info
Tv Gurra Live
Exchange - Wechselstube
FreeCurrencyRates.com

Reklama

credit bio and food, bio food companybio, food cooporganic, food advantages, organic food bar active greens, organic food bar protein , organic food bar protein riegel


Maqedonia : Fatime Fetai: U martova 17 vjeēare, isha nuse me “dimija” nė Bogovinė (Video)
Postuar nga redaksia Kyqur 2017/3/9 4:10:00 (1278 Lexime)Kudo nė botė pėr njė femėr ėshtė mjaft e vėshtirė tė ēaj rrugėn drejtė suksesit profesional por nė njė mjedis shoqėror si i joni koncepti i vėshtir merr tjera dimensione. Edhe pse nė shekullin 21 nė realitetin tonė shoqėror ende ėshtė shqetėsues perceptimi i rolit tė femrės nė shoqėri. Megjithėse e vėshtirė asgjė nuk ėshtė e pamundur nėse ke vullnet, ambicie dhe nuk lodhesh sė punuari pėr t’i arrit qėllimet tua.


“U punėsova si bashkėpunėtore nė Gjykatėn e apelit nė Gostivar dhe nė atė periudhė fillova tė marrė frymė lirshėm dhe ėndėrroja ditėn kur do tė bėhesha gjykatės apo prokurorė publik.Nė moshėn 26 vjeēare mė zgjodhėn pėr prokuror publik nė Prokurorinė themelore – Shkup. Shikuar nga aspekti i sotėm, vėrtet kam pas fat qė u zgjodha nė atė funksion sepse mė vonė si pėrzgjedhje e njė gruaje tė fortė, gruaje tė guximshme, e nderuara Katica Janeva , marrė pjesė nė luftėn mė tė madhe juridike tė cilėn deri mė tani e ka pasur ky shtet. Nė kėtė luftė hyra me njė foshnje katėr muajsh, djali imė i vogėl Leo, kėtė moment nuk e pėrmendi rastėsisht, nė fakt asgjė nuk i lė rastit, por qė tė shėrbej si inkurajim pėr tė gjitha ata gra tė cilat lindjen e fėmijėve e shohin si pengesė pėr pėrparim nė karrierėn tė cilėn e kanė paramenduar”, tha Fetai.
Pėr tė ecur pėrpara, nisur nga pėrvoja e saj, Fatimja apelon deri tek tė gjitha femrat qė tė mos pėrkulėn para pengesave dhe vėshtirėsive por t’i marrin ato thjeshtė si sfida dhe tė pėrballen me to. Fetai, rrėfimin e saj e pėrmbyll me njė mesazh shumė domethėnės:/portalb


Faqe printuese Dergo kete lajm shokut Ktheje nė PDF kėtė artikull
Komentet janė nė pronėsi tė postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!
Reklama

bio and food, bio food companybio, food cooporganic, food advantages, organic food bar active greens, organic food bar protein , organic food bar protein riegel

Vija

bio and food, bio food companybio, food cooporganic, food advantages, organic food bar active greens, organic food bar protein , organic food bar protein riegel


Reklama
Lajme tjera

Powered by kercova.net © 2003 - 2017 All rights reserved e-mail: info@kercova.net
This site does not store any files on its server. We only index and link to content provided by other sites.