Kėngėtar Kėrēovar Filma Shqip Filma Vizatimor Kėngė Shqip Humor Shqip Dokumentar E-MAILI
Menyja Kryesore
Regjistrohu nė faqe
Emri pėrdorues:

Fjalėkalimi:


Kam haruar fjalėkalimin?

Regjistrohu!
Kėrko
Na ndiqni edhe nė:

Donate OnlineGoogle Rank
PRchecker.info
Tv Gurra Live
Exchange - Wechselstube
FreeCurrencyRates.com

Reklama

credit bio and food, bio food companybio, food cooporganic, food advantages, organic food bar active greens, organic food bar protein , organic food bar protein riegel


Maqedonia : Takim i liderėve pėr marrėveshjen e Pėrzhinos
Postuar nga redaksia Kyqur 2015/12/15 3:40:09 (481 Lexime)


Liderėt e katėr partive mė tė mėdha politike BDI, PDSH, VMRO-DPMNE dhe LSDM, sot duhet tė mbajnė takim tė ri nė tė cilin do tė bisedohet pėr plotėsimin e marrėveshjes sė Pėrzhinos nga 2 qershori/15 korriku.

Pritet, sipas paralajmėrimeve partiake, qė ata tė bisedojnė pėr ēėshtjet tė cilat kanė filluar, e tė cilat dalin nga marrėveshja e Pėrzhinos si zgjedhja e tre ekspertėve nė Komisionin Shtetėror Zgjedhor dhe reformat mediale, por edhe tė pėrqėndrohen nė ēėshtjet tjera, gjithashtu lidhur me plotėsimin e kėsaj marrėveshje.


Mbrėmė ėshtė dashur tė mbahen takime bilaterale tė pėrfaqėsuesve partiak me ndėrmjetėsuesin nė biseda, belgun Piter Vanhaute pėr zgjedhje tė ekspertėve tė KSHZ-sė.

Liderėt e BDI-sė, Ali Ahmeti, VMRO-DPMNE-sė, Nikolla Gruevski dhe tė LSDM-sė Zoran Zaev pėr herė tė fundit u takuan nė Klubin e deputetėve mė 5 nėntor. Nė atė takim nuk ishte i pranishėm Menduh Thaēi nga PDSH


Faqe printuese Dergo kete lajm shokut Ktheje nė PDF kėtė artikull
Komentet janė nė pronėsi tė postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!
Reklama

bio and food, bio food companybio, food cooporganic, food advantages, organic food bar active greens, organic food bar protein , organic food bar protein riegel

Vija

Reklama
Lajme tjera

Powered by kercova.net © 2003 - 2017 All rights reserved e-mail: info@kercova.net
This site does not store any files on its server. We only index and link to content provided by other sites.