Kėngėtar Kėrēovar Filma Shqip Filma Vizatimor Kėngė Shqip Humor Shqip Dokumentar E-MAILI
Menyja Kryesore
Regjistrohu nė faqe
Emri pėrdorues:

Fjalėkalimi:


Kam haruar fjalėkalimin?

Regjistrohu!
Kėrko
Na ndiqni edhe nė:

Donate OnlineGoogle Rank
PRchecker.info
Tv Gurra Live
Exchange - Wechselstube
FreeCurrencyRates.com

Reklama

credit bio and food, bio food companybio, food cooporganic, food advantages, organic food bar active greens, organic food bar protein , organic food bar protein riegel


Maqedonia : Hoxha: Shqiptarėt festojnė 8 Marsin, Gruevski po mobilizon policinė, Urime!
Postuar nga redaksia Kyqur 2017/3/8 8:27:55 (724 Lexime)Xhezair Shaqiri ose ish komandant Hoxha shkruan dhe uron qytetarėve tė Maqedonisė orėn policore.

“Shqiptarėt po festojnė 8 marsin. Gruevski po jep urdhėr policėve qė tė kthehen prej pushimit. Urime grusht shteti apo puēi dhe me fat ora policore ju qytetar tė Maqedonisė.


Nė kofsh Bektesh e merr vesh se pse po iu anulohet pushimi tė gjithė policėve tė Maqedonisė”, shkroi Xhezair Shaqiri nė llogarinė e tij nė Facebook.

/lajmpress


Faqe printuese Dergo kete lajm shokut Ktheje nė PDF kėtė artikull
Komentet janė nė pronėsi tė postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!
Reklama

bio and food, bio food companybio, food cooporganic, food advantages, organic food bar active greens, organic food bar protein , organic food bar protein riegel

Vija

Reklama
Lajme tjera

Powered by kercova.net © 2003 - 2017 All rights reserved e-mail: info@kercova.net
This site does not store any files on its server. We only index and link to content provided by other sites.