Kėngėtar Kėrēovar Filma Shqip Filma Vizatimor Kėngė Shqip Humor Shqip Dokumentar E-MAILI
Menyja Kryesore
Regjistrohu nė faqe
Emri pėrdorues:

Fjalėkalimi:


Kam haruar fjalėkalimin?

Regjistrohu!
Kėrko
Na ndiqni edhe nė:

Donate OnlineGoogle Rank
PRchecker.info
Tv Gurra Live
Exchange - Wechselstube
FreeCurrencyRates.com

Reklama

credit bio and food, bio food companybio, food cooporganic, food advantages, organic food bar active greens, organic food bar protein , organic food bar protein riegel


Maqedonia : Kėrkon ndihmė nga policia: Mė ka humbur djali dhe gruaja !
Postuar nga redaksia Kyqur 2017/3/8 3:27:54 (947 Lexime)Shkupjani me iniciale N.Z. (68) ka kėrkuar ndihmė nga policia pėr gjetjen e gruas sė tij deh djalit. Ai tė martėn nė stacionin policor nė Bit Pazar ka njoftuar policinė se tre ditė mė parė, pėr shkaqe tė panjohura dhe nė drejtim tė panjohur ėshtė larguar gruaja e tij N.Z. (44) dhe djali i tyre dhjetėvjeēar, shkruan Gazeta Lajm.


Policia po ndėrmerr masa pėr gjetjen e tyre.

/lajmpress


Faqe printuese Dergo kete lajm shokut Ktheje nė PDF kėtė artikull
Komentet janė nė pronėsi tė postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!
Reklama

bio and food, bio food companybio, food cooporganic, food advantages, organic food bar active greens, organic food bar protein , organic food bar protein riegel

Vija

bio and food, bio food companybio, food cooporganic, food advantages, organic food bar active greens, organic food bar protein , organic food bar protein riegel


Reklama
Lajme tjera

Powered by kercova.net © 2003 - 2017 All rights reserved e-mail: info@kercova.net
This site does not store any files on its server. We only index and link to content provided by other sites.