Kėngėtar Kėrēovar Filma Shqip Filma Vizatimor Kėngė Shqip Humor Shqip Dokumentar E-MAILI
Menyja Kryesore
Regjistrohu nė faqe
Emri pėrdorues:

Fjalėkalimi:


Kam haruar fjalėkalimin?

Regjistrohu!
Kėrko
Na ndiqni edhe nė:

Donate Online



Google Rank
PRchecker.info
Tv Gurra Live
Exchange - Wechselstube
FreeCurrencyRates.com

Reklama

credit bio and food, bio food companybio, food cooporganic, food advantages, organic food bar active greens, organic food bar protein , organic food bar protein riegel


Bota : Sot nė Maqedoni shėnohet Dita ndėrkombėtare e gruas
Postuar nga redaksia Kyqur 2017/3/8 3:20:37 (230 Lexime)



Dita ndėrkombėtare e gruas-8 Marsi sot do tė shėnohet edhe nė Maqedoni. Janė organizuar njė sėrė manifestimesh dhe tribunash kushtuar gruas, ndėrsa zakonisht nė kėtė ditė u dhurohen lule dhe dhurata.

Me rastin e festės, Platforma pėr barazi gjinore, me rastin e 8 marsit, Ditės ndėrkombėtare tė grave, sot do tė organizojė marsh pėr tė drejtat e grave.


Poashtu Kėshilli nacional pėr barazi gjinore nė bashkėpunim me Shoqatėn e personave me nevoja tė veēanta Mobiliteti Shkup, Shtėpinė e pleqve ‘Nėnė Tereza’ nga Zllokuqani dhe organizatėn ‘Zur Artikraft’ organizon ekspozitė dhe bazar tė punimeve tė dorės.

/lajmpress


Faqe printuese Dergo kete lajm shokut Ktheje nė PDF kėtė artikull
Komentet janė nė pronėsi tė postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!
Reklama

bio and food, bio food companybio, food cooporganic, food advantages, organic food bar active greens, organic food bar protein , organic food bar protein riegel

Vija

bio and food, bio food companybio, food cooporganic, food advantages, organic food bar active greens, organic food bar protein , organic food bar protein riegel


Reklama
Lajme tjera

Powered by kercova.net © 2003 - 2017 All rights reserved e-mail: info@kercova.net
This site does not store any files on its server. We only index and link to content provided by other sites.