Kėngėtar Kėrēovar Filma Shqip Filma Vizatimor Kėngė Shqip Humor Shqip Dokumentar E-MAILI
Menyja Kryesore
Regjistrohu nė faqe
Emri pėrdorues:

Fjalėkalimi:


Kam haruar fjalėkalimin?

Regjistrohu!
Kėrko
Na ndiqni edhe nė:

Donate OnlineGoogle Rank
PRchecker.info
Tv Gurra Live
Exchange - Wechselstube
FreeCurrencyRates.com

Reklama

credit bio and food, bio food companybio, food cooporganic, food advantages, organic food bar active greens, organic food bar protein , organic food bar protein riegel


Maqedonia : Ahmeti: Kriza nuk i sjell dobi askujt (Video)
Postuar nga redaksia Kyqur 2017/3/3 9:10:00 (459 Lexime)
Lideri i BDI-sė Ali Ahmeti deklaroi se vendi duhet tė delė sa mė shpejt nga kriza sepse sipas tij ajo nuk ėshtė nė dobi tė askujt, pėrcjell Telegrafi Maqedoni.

Nė pyetjen se a mund tė shkaktohen incidente ndėretnike pas kėsaj situate, Ahmeti tha se, “kriza politke duhet tė zgjithe me mjete politike”, shkruan TV21.Pėrndryshe, sot BDI-ja nė Reēicė tė Tetovės po mban mledhje dhe sipas Ahmetit do tė diskutohet se si tė gjendet mėnyra mė e mirė pėr tė dalur nga kjo situatė.

/lajmpressFaqe printuese Dergo kete lajm shokut Ktheje nė PDF kėtė artikull
Komentet janė nė pronėsi tė postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!
Reklama

bio and food, bio food companybio, food cooporganic, food advantages, organic food bar active greens, organic food bar protein , organic food bar protein riegel

Vija

bio and food, bio food companybio, food cooporganic, food advantages, organic food bar active greens, organic food bar protein , organic food bar protein riegel


Reklama
Lajme tjera

Powered by kercova.net © 2003 - 2017 All rights reserved e-mail: info@kercova.net
This site does not store any files on its server. We only index and link to content provided by other sites.