Kėngėtar Kėrēovar Filma Shqip Filma Vizatimor Kėngė Shqip Humor Shqip Dokumentar E-MAILI
Menyja Kryesore
Regjistrohu nė faqe
Emri pėrdorues:

Fjalėkalimi:


Kam haruar fjalėkalimin?

Regjistrohu!
Kėrko
Na ndiqni edhe nė:

Donate OnlineGoogle Rank
PRchecker.info
Tv Gurra Live
Exchange - Wechselstube
FreeCurrencyRates.com

Reklama

credit bio and food, bio food companybio, food cooporganic, food advantages, organic food bar active greens, organic food bar protein , organic food bar protein riegel


Maqedonia : Ja ēka deklaroj Bujar Osmani pėr kualicionin e BDIs ! (VIDEO)
Postuar nga redaksia Kyqur 2017/2/24 9:36:14 (862 Lexime)Zėdhėnėsi i BDI-sė, Bujar Osmani tha se Kryesia Qendrore ėshtė duke disktuar dy mundėsi, njėra pėr tė hyrė nė Qeveri dhe pėr tu bėrė pjesė e saj dhe e dytė ėshtė qė t’i japin pėrkrahje Qeverisė sė pakicės, por pėr tė ngelur ata nė opozitės, raporton SHENJA.

Ja dhe deklarata e tij:

Kjo është deklarata e zëdhënësit të BDI-së... par tvshenjaofficialFaqe printuese Dergo kete lajm shokut Ktheje nė PDF kėtė artikull
Komentet janė nė pronėsi tė postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!
Reklama

bio and food, bio food companybio, food cooporganic, food advantages, organic food bar active greens, organic food bar protein , organic food bar protein riegel

Vija

bio and food, bio food companybio, food cooporganic, food advantages, organic food bar active greens, organic food bar protein , organic food bar protein riegel


Reklama
Lajme tjera

Powered by kercova.net © 2003 - 2017 All rights reserved e-mail: info@kercova.net
This site does not store any files on its server. We only index and link to content provided by other sites.