Kėngėtar Kėrēovar Filma Shqip Filma Vizatimor Kėngė Shqip Humor Shqip Dokumentar E-MAILI
Menyja Kryesore
Regjistrohu nė faqe
Emri pėrdorues:

Fjalėkalimi:


Kam haruar fjalėkalimin?

Regjistrohu!
Kėrko
Na ndiqni edhe nė:

Donate OnlineGoogle Rank
PRchecker.info
Tv Gurra Live
Exchange - Wechselstube
FreeCurrencyRates.com

Reklama

credit bio and food, bio food companybio, food cooporganic, food advantages, organic food bar active greens, organic food bar protein , organic food bar protein riegel


Maqedonia : Deklarohet edhe Ali Ahmeti pas takimit me Zaevin (VIDEO)
Postuar nga redaksia Kyqur 2017/2/21 15:41:40 (1451 Lexime)Me kryetarin e LSDM kemi biseduar pėr shumė tema dhe pėr dallimet qė ekzistojnė mes BDI-sė dhe LSDM­-sė pėr ēėshtje tė kushtetutės sė vendit, pėr situatėn aktuale politike dhe jo vetėm nė vend por edhe rajon. Kėshtu u shpreh Ali Ahmeti pas takimt me liderin e LSDM-sė, Zoran Zaev.


“Janė biseduar ēėshtje tė rėndėsishme qė kanė tė bėjnė me zgjidhje tė problemeve dhe ky komunikim duhet tė vazhdojė mė tutje pėr tė gjetur zgjidhje mė tė mirė pėr qytetarėt e Maqedonisė zgjidhje qė do tė prodhojė stabilitet nė gjitha fushat, mbetet qė BDI sė shpejti tė ftojė organet drejtuese tė vazhdojnė analizat mbi opcionet qė i ka paraqitur para opinionit dhe tė shohė e tė vendosė pėr opcionin mė tė pranueshėm dhe tė realizueshėm pėr vendin por edhe pėr qytetarėt. Sigurisht qė janė biseduar shumė gjėra qė kanė mbetur pa u harmonizuar, mbetet ēėshtje e ekspertėve qė do tė marin orientimet e tyre se si tė mund tė pėrmbyllin ato ēėshtje ku ka dallime./portalb


Faqe printuese Dergo kete lajm shokut Ktheje nė PDF kėtė artikull
Komentet janė nė pronėsi tė postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!
Reklama

bio and food, bio food companybio, food cooporganic, food advantages, organic food bar active greens, organic food bar protein , organic food bar protein riegel

Vija

Reklama
Lajme tjera

Powered by kercova.net © 2003 - 2017 All rights reserved e-mail: info@kercova.net
This site does not store any files on its server. We only index and link to content provided by other sites.