Kėngėtar Kėrēovar Filma Shqip Filma Vizatimor Kėngė Shqip Humor Shqip Dokumentar E-MAILI
Menyja Kryesore
Regjistrohu nė faqe
Emri pėrdorues:

Fjalėkalimi:


Kam haruar fjalėkalimin?

Regjistrohu!
Kėrko
Na ndiqni edhe nė:

Donate OnlineGoogle Rank
PRchecker.info
Tv Gurra Live
Exchange - Wechselstube
FreeCurrencyRates.com

Reklama

credit bio and food, bio food companybio, food cooporganic, food advantages, organic food bar active greens, organic food bar protein , organic food bar protein riegel


Maqedonia : BDI dhe LSDM mirren vesh, denari edhe nė gjuhėn shqipe
Postuar nga redaksia Kyqur 2017/2/21 3:26:41 (2457 Lexime)Njė ndėr kėrkesat e BDI-sė, ėshtė qė denari tė jetė edhe nė gjuhėn shqipe, deklarojnė nga burimet partiake.

LSDM dhe BDI ende janė nė bisedime lidhur me ligjin pėr gjuhėn shqipe mirėpo ende nuk ka detaje shtesė se ēfarė do tė jetė rezultati pėrfundimtar.

Sipas brifingjeve nga ana e BDI-sė , kryetari i kėsaj partie, Ahmeti, ndėr kėrkesat pėrfshin edhe shfrytėzimin e gjuhės shqipe pėr komunikim nė mes qytetarėve dhe organeve shtetėrore, shfrytėzimi i gjuhės shqipe nė gjyq dhe nė qeveri ku dokumentet duhet tė jenė edhe nė gjuhėn shqipe, kurse ministrat munden tė shprehen edhe nė gjuhėn shqipe, transmeton Gazeta Express.


Ndėrkaq, njėkohėsisht, BDI kėrkon qė edhe valuta denar tė jetė dy gjuhėsor.

/lajmpress


Faqe printuese Dergo kete lajm shokut Ktheje nė PDF kėtė artikull
Komentet janė nė pronėsi tė postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!
Reklama

bio and food, bio food companybio, food cooporganic, food advantages, organic food bar active greens, organic food bar protein , organic food bar protein riegel

Vija

bio and food, bio food companybio, food cooporganic, food advantages, organic food bar active greens, organic food bar protein , organic food bar protein riegel


Reklama
Lajme tjera

Powered by kercova.net © 2003 - 2017 All rights reserved e-mail: info@kercova.net
This site does not store any files on its server. We only index and link to content provided by other sites.