Kėngėtar Kėrēovar Filma Shqip Filma Vizatimor Kėngė Shqip Humor Shqip Dokumentar E-MAILI
Menyja Kryesore
Regjistrohu nė faqe
Emri pėrdorues:

Fjalėkalimi:


Kam haruar fjalėkalimin?

Regjistrohu!
Kėrko
Na ndiqni edhe nė:

Donate OnlineGoogle Rank
PRchecker.info
Tv Gurra Live
Exchange - Wechselstube
FreeCurrencyRates.com

Reklama

credit bio and food, bio food companybio, food cooporganic, food advantages, organic food bar active greens, organic food bar protein , organic food bar protein riegel


Bota : Njė princ saudit nė njė debat nė Tuiter me Donald Tramp
Postuar nga redaksia Kyqur 2015/12/13 13:54:07 (614 Lexime)


Princi saudit Alvaled bin Talal dhe miliarderi amerikan, Donald Tramp, pretendent kryesor i republikanėve pėr zgjedhjet presidenciale vitin e ardhshėm, kanė pasur “debat tė ashpėr”, nė Tuiter.

Princi Bin Talal e ka quajtur Trampin “turpi i Amerikės” edhe pėr Partinė republikane, prandaj e ka porositur qė tė heq dorė nga ambicjet presidenciale, pasi qė “asnjėherė nuk do tė fitojė nė zgjedhje”.


Deklarata dhe diskualifikimet e princit saudit, vijnė pas propozimit kontrovers tė Trampit pėr t’ua ndaluar hyrjen myslimanėve nė SHBA, derisa kongresistėt amerikanė nuk dakordohen se si do tė reagojnė pėr kanosjet e Shtetit Islamik (SHI).

Donald Tramp ka reaguar nė stilin e tij dhe nė Tuiter princin e ka quajtur “tė vakėt”.

Pretendenti presidencial amerikan ka bėrė akuza ndaj Bin Talal se dėshiron t’i shfytėzojė, siē ka thėnė “paratė e babait” pėr t’i kontrolluar politikanėt nė SHBA.

“Kjo nuk do tė ndodh asesi kur tė zgjidhem unė”, ka porositur Tramp princin, nė rrjetin social.

Deklarata e miliarderit amerikan vjen pas masakrės nė San Bernandino, tė cilėn e kreu njė ēift bashkėshortor myslimanė. Policia fillimisht sulmin e cilėsoi si terrorist, ndėrsa tani thotė se bėhet fjalė pėr vepėr tė “myslimanėve radikal”.
/portalb


Faqe printuese Dergo kete lajm shokut Ktheje nė PDF kėtė artikull
Komentet janė nė pronėsi tė postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!
Reklama

bio and food, bio food companybio, food cooporganic, food advantages, organic food bar active greens, organic food bar protein , organic food bar protein riegel

Vija

bio and food, bio food companybio, food cooporganic, food advantages, organic food bar active greens, organic food bar protein , organic food bar protein riegel


Reklama
Lajme tjera

Powered by kercova.net © 2003 - 2017 All rights reserved e-mail: info@kercova.net
This site does not store any files on its server. We only index and link to content provided by other sites.