Kėngėtar Kėrēovar Filma Shqip Filma Vizatimor Kėngė Shqip Humor Shqip Dokumentar E-MAILI
Menyja Kryesore
Regjistrohu nė faqe
Emri pėrdorues:

Fjalėkalimi:


Kam haruar fjalėkalimin?

Regjistrohu!
Kėrko
Na ndiqni edhe nė:

Donate OnlineGoogle Rank
PRchecker.info
Tv Gurra Live
Exchange - Wechselstube
FreeCurrencyRates.com

Reklama

credit bio and food, bio food companybio, food cooporganic, food advantages, organic food bar active greens, organic food bar protein , organic food bar protein riegel


Rajoni : Shqiptarėt e Sanxhakut me flamurin e tyre
Postuar nga redaksia Kyqur 2017/2/15 1:20:00 (373 Lexime)Janė tė shumtė njerėzit nė Sanxhak tė cilėt kohėve tė fundit thonė haptas se janė shqiptarė dhe nuk i takojnė asnjė kombėsi tjetėr, turq, boshnjak e mė pak nga kėto serbė.

Disa nga to si Smajl Huka nė rrjetet sociale kanė shpėrndarė flamurin kombėtarė me hartėn e Sanxhakut duke thėnė se njė ditė edhe Sanxhaku do tė jetė pjesė e Shqipėrisė Etnike.

/lajmpress


Faqe printuese Dergo kete lajm shokut Ktheje nė PDF kėtė artikull
Komentet janė nė pronėsi tė postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!
Reklama

bio and food, bio food companybio, food cooporganic, food advantages, organic food bar active greens, organic food bar protein , organic food bar protein riegel

Vija

bio and food, bio food companybio, food cooporganic, food advantages, organic food bar active greens, organic food bar protein , organic food bar protein riegel


Reklama
Lajme tjera

Powered by kercova.net © 2003 - 2017 All rights reserved e-mail: info@kercova.net
This site does not store any files on its server. We only index and link to content provided by other sites.