Kėngėtar Kėrēovar Filma Shqip Filma Vizatimor Kėngė Shqip Humor Shqip Dokumentar E-MAILI
Menyja Kryesore
Regjistrohu nė faqe
Emri pėrdorues:

Fjalėkalimi:


Kam haruar fjalėkalimin?

Regjistrohu!
Kėrko
Na ndiqni edhe nė:

Donate OnlineGoogle Rank
PRchecker.info
Tv Gurra Live
Exchange - Wechselstube
FreeCurrencyRates.com

Reklama

credit bio and food, bio food companybio, food cooporganic, food advantages, organic food bar active greens, organic food bar protein , organic food bar protein riegel


Maqedonia : Sapo ndodhi njė aksident nė rrugėn Kėrēovė - Gostivar !
Postuar nga redaksia Kyqur 2017/2/13 8:00:00 (3923 Lexime)Sapo ka ndodhur njė aksident nė dalje tė Gostivarit pėr nė Kėrēovė. Siē raportohet nga tereni pėr TetovaSot aksidenti ka ndodhur mes njė veture Mercedes me targa tė Shkupit dhe njė veture tjetėr Deavud me targa tė Ohrit.Nuk raportohet pėr tėlėnduar, policia ka arritur nė vendin e ngjarjes dhe po mer masa pėr zbardhjen e aksidentit. /TetovaSot/
Faqe printuese Dergo kete lajm shokut Ktheje nė PDF kėtė artikull
Komentet janė nė pronėsi tė postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!
Reklama

bio and food, bio food companybio, food cooporganic, food advantages, organic food bar active greens, organic food bar protein , organic food bar protein riegel

Vija

bio and food, bio food companybio, food cooporganic, food advantages, organic food bar active greens, organic food bar protein , organic food bar protein riegel


Reklama
Lajme tjera

Powered by kercova.net © 2003 - 2017 All rights reserved e-mail: info@kercova.net
This site does not store any files on its server. We only index and link to content provided by other sites.