Kėngėtar Kėrēovar Filma Shqip Filma Vizatimor Kėngė Shqip Humor Shqip Dokumentar E-MAILI
Menyja Kryesore
Regjistrohu nė faqe
Emri pėrdorues:

Fjalėkalimi:


Kam haruar fjalėkalimin?

Regjistrohu!
Kėrko
Na ndiqni edhe nė:

Donate OnlineGoogle Rank
PRchecker.info
Tv Gurra Live
Exchange - Wechselstube
FreeCurrencyRates.com

Reklama

credit bio and food, bio food companybio, food cooporganic, food advantages, organic food bar active greens, organic food bar protein , organic food bar protein riegel


Sport : Pėrballja mes shqiptarėve, ja ēfarė qarkullon nė rrjete sociale !
Postuar nga redaksia Kyqur 2015/12/13 4:26:49 (580 Lexime)


Nė Euro 2016 pėrballet Shqipėria dhe Zvicra, ku edhe ekipi zviceran ka nė pėrbėrje jo pak shqiptarė.

Aktualisht, nė formacionin e parė tė Zvicrės luajnė gjashtė shqiptarė.

Ky fakt tė thotė se ekipi i Zvicrės ėshtė gati i pėrbėrė prej shqiptarėsh.Kjo foto qė qarkullon nė rrjete sociale e dėfton mė sė miri se ēfarė ekipi ėshtė nė tė vėrtetė Zvicra. /Albeu.com


Faqe printuese Dergo kete lajm shokut Ktheje nė PDF kėtė artikull
Komentet janė nė pronėsi tė postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!
Reklama

bio and food, bio food companybio, food cooporganic, food advantages, organic food bar active greens, organic food bar protein , organic food bar protein riegel

Vija

bio and food, bio food companybio, food cooporganic, food advantages, organic food bar active greens, organic food bar protein , organic food bar protein riegel


Reklama
Lajme tjera

Powered by kercova.net © 2003 - 2017 All rights reserved e-mail: info@kercova.net
This site does not store any files on its server. We only index and link to content provided by other sites.