Kėngėtar Kėrēovar Filma Shqip Filma Vizatimor Kėngė Shqip Humor Shqip Dokumentar E-MAILI
Menyja Kryesore
Regjistrohu nė faqe
Emri pėrdorues:

Fjalėkalimi:


Kam haruar fjalėkalimin?

Regjistrohu!
Kėrko
Na ndiqni edhe nė:

Donate OnlineGoogle Rank
PRchecker.info
Tv Gurra Live
Exchange - Wechselstube
FreeCurrencyRates.com

Reklama

credit bio and food, bio food companybio, food cooporganic, food advantages, organic food bar active greens, organic food bar protein , organic food bar protein riegel


Maqedonia : Sela i bindur: Kėrēova do tė mbetet e shqiptarėve !
Postuar nga redaksia Kyqur 2017/2/5 9:26:04 (1984 Lexime)Kryetari i LR -PDSH-sė Ziadin Sela, gjatė debatit tė “Tv Lajm” ku ėshtė pyetur lidhur me bashkėpunimin e mundshėm me ndonjė nga partitė e reja nė zgjedhjet lokale, ka thėnė se bashkėpunimi ėshtė i domosdoshėm e sidomos nė disa komuna.
“Ne do tė duhet patjetėr qė tė bashkėpunojmė dhe tė nxjerrim njė kandidat koncensual nė Kėrēovė sepse nuk guxojmė ta rrezikojmė Kėrēovėn”, ka thėnė Sela.


Ai ka pėrmendur edhe komunėn e Dollnenit qė humbėn nė zgjedhjet e fundit tė 2013, duke thėnė se duhet lėnė tė hapur mundėsia pėr njė bashkėpunim nė zgjedhjet e ardhėshme lokale.

/LajmTV


Faqe printuese Dergo kete lajm shokut Ktheje nė PDF kėtė artikull
Komentet janė nė pronėsi tė postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!
Reklama

bio and food, bio food companybio, food cooporganic, food advantages, organic food bar active greens, organic food bar protein , organic food bar protein riegel

Vija

Reklama
Lajme tjera

Powered by kercova.net © 2003 - 2017 All rights reserved e-mail: info@kercova.net
This site does not store any files on its server. We only index and link to content provided by other sites.