Kėngėtar Kėrēovar Filma Shqip Filma Vizatimor Kėngė Shqip Humor Shqip Dokumentar E-MAILI
Menyja Kryesore
Regjistrohu nė faqe
Emri pėrdorues:

Fjalėkalimi:


Kam haruar fjalėkalimin?

Regjistrohu!
Kėrko
Na ndiqni edhe nė:

Donate OnlineGoogle Rank
PRchecker.info
Tv Gurra Live
Exchange - Wechselstube
FreeCurrencyRates.com

Reklama

credit bio and food, bio food companybio, food cooporganic, food advantages, organic food bar active greens, organic food bar protein , organic food bar protein riegel


Tė ndryshme : Luani e sulmon vizitorin nė makinė (Video)
Postuar nga redaksia Kyqur 2017/2/3 3:07:25 (527 Lexime)NJĖ LUAN E KA SULMUAR MAKINĖN E NJĖ TURISTI NĖ NJĖ PARK TĖ KAFSHĖVE TĖ EGRA NĖ INDI.
Ky moment ėshtė kapur nė kamera dhe shfaq luanin duke e sulmuar makinėn nė parkun “Bahherghatta”, afėr Bangalore, Karnataka, si dhe ėshtė shpėrndarė jashtėzakonisht shumė nė rrjetet sociale.

Luani shihet duke i shkuar pas fshehurazi makinės para se t’i vė ky kėmbėt e para nė xhamin e pasmė.


Autoritetet e parkut mė vonė e kanė pranuar se faji ka qenė i shoferit, i cili e ka ndalur makinėn afėr luanėve.

Ky incident ka kaluar pa dėme apo lėndime/lajmpress


Faqe printuese Dergo kete lajm shokut Ktheje nė PDF kėtė artikull
Komentet janė nė pronėsi tė postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!
Reklama

bio and food, bio food companybio, food cooporganic, food advantages, organic food bar active greens, organic food bar protein , organic food bar protein riegel

Vija

bio and food, bio food companybio, food cooporganic, food advantages, organic food bar active greens, organic food bar protein , organic food bar protein riegel


Reklama
Lajme tjera

Powered by kercova.net © 2003 - 2017 All rights reserved e-mail: info@kercova.net
This site does not store any files on its server. We only index and link to content provided by other sites.