Kėngėtar Kėrēovar Filma Shqip Filma Vizatimor Kėngė Shqip Humor Shqip Dokumentar E-MAILI
Menyja Kryesore
Regjistrohu nė faqe
Emri pėrdorues:

Fjalėkalimi:


Kam haruar fjalėkalimin?

Regjistrohu!
Kėrko
Na ndiqni edhe nė:

Donate OnlineGoogle Rank
PRchecker.info
Tv Gurra Live
Exchange - Wechselstube
FreeCurrencyRates.com

Reklama

credit bio and food, bio food companybio, food cooporganic, food advantages, organic food bar active greens, organic food bar protein , organic food bar protein riegel


Maqedonia : Familja Ismaili antarson tre ujq ! (VIDEO)
Postuar nga redaksia Kyqur 2017/1/25 5:57:07 (890 Lexime)Ulėrima e ujqėrve pėr shumė kėnd mund tė jetė e frikshme, por pėr Fadil Ismailin nga Tetova, Aleko, Lupo dhe Luna janė bėrė anėtarė tė barbartė tė familjes.

Ai rrėfen se kėta ujqėr janė zbutur vetėm nga respekti qė kjo familje ka treguar pėr kėto kafshė: “Unė e di se ēfarė duan, qė tė mė japin respekt unė ju a jap respektin. Do tė thotė se kemi respekt reciprok. Vetėm i kam trajnuar. Mirėpo trajnimi im ka qenė trajnim familjarė. Mua mė dhimbsė, , unė nuk dua qė ta shohė fėmijėn tim duke u pėrla. Unė i dua. Kėto i ruaj pėr merak, qejf dhe dashuri”, u shpreh Fadil Ismaili, pronari i ujqėrve njofton TV 21.Ai tregon se ujqėrit janė tė trajnuar mirė, dhe nuk janė aspak tė ngjashėm me ata tė malit.

E zonja e shtėpisė, Hasije Ismaili tregon se nė fillim e ka pasur tė vėshtirė “miqėsinė” me ta, por tani ajo ju shėrben edhe bukė.

“Nė fillim unė u frikėsosha. Nuk kisha besim sepse janė ujq agresivė apo janė tė kėqij, por krejt e kundėrta ishte. Sallama dhe kocka ju ziejmė sepse thonė se prej gjakut bėhen agresivė. Shtriheshin nėpėr kauēa. Na i ledhatonim. Po ata e ndjejnė edhe dashurinė tonė andaj sillen shumė mirė”, tha Hasije Ismaili, Zonja e shtėpisė.

Pėr mė shumė ndiqeni videon nė vijim./lajmpress


Faqe printuese Dergo kete lajm shokut Ktheje nė PDF kėtė artikull
Komentet janė nė pronėsi tė postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!
Reklama

bio and food, bio food companybio, food cooporganic, food advantages, organic food bar active greens, organic food bar protein , organic food bar protein riegel

Vija

Reklama
Lajme tjera

Powered by kercova.net © 2003 - 2017 All rights reserved e-mail: info@kercova.net
This site does not store any files on its server. We only index and link to content provided by other sites.