Kėngėtar Kėrēovar Filma Shqip Filma Vizatimor Kėngė Shqip Humor Shqip Dokumentar E-MAILI
Menyja Kryesore
Regjistrohu nė faqe
Emri pėrdorues:

Fjalėkalimi:


Kam haruar fjalėkalimin?

Regjistrohu!
Kėrko
Na ndiqni edhe nė:

Donate OnlineGoogle Rank
PRchecker.info
Tv Gurra Live
Exchange - Wechselstube
FreeCurrencyRates.com

Reklama

credit bio and food, bio food companybio, food cooporganic, food advantages, organic food bar active greens, organic food bar protein , organic food bar protein riegel


Maqedonia : Diplomati Kėrēovar takohet me Kėshilltarin e Presidentit Trump, diskutohet projekti i Shqipėrisė Etnike !
Postuar nga redaksia Kyqur 2017/1/17 2:59:54 (3016 Lexime)Diplomati dhe Biznismeni i njohur Fatlum Lummy Rushiti dje ėshtė takuar me Mr. Gil Penalosa, njėri prej kėshilltarėve politik nė kabinetin e ardhshėm tė Presidentit Donald Trump. Takimi politik ka zgjatur 3 orė te George W. Bush Presidential Library nė Dallas, Texas.Nė takim ėshtė diskutuar gjėrėsisht projekti pėr bashkimin e trojeve shqiptare. Diplomat Lummy ka kėrkuar ndihmė diplomatike nga administrata e Trumpit qė tė pėrfshihet Agjenda e Shqipėrisė Etnike nė Senat dhe Kongres.

Diplomat Lummy dhe Kėshilltari Politik Mr. Gil Penasola janė tė tė njėjtit mendim qė populli shqiptar posedon kapacitet tė bashkohet me referendum nė bazė tė konventave ndėrkombėtare.

Diplomat Lummy Rushiti u bėn apel serioz tė gjithė politikanėve shqiptarė qė tė formojnė njė Kėshill Mbarėkombėtar nė trevat shqiptare me qėllim qė tė zgjidhet ēėshtja kombėtare pėrfundimisht.

/botasot


Faqe printuese Dergo kete lajm shokut Ktheje nė PDF kėtė artikull
Komentet janė nė pronėsi tė postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!
Reklama

bio and food, bio food companybio, food cooporganic, food advantages, organic food bar active greens, organic food bar protein , organic food bar protein riegel

Vija

bio and food, bio food companybio, food cooporganic, food advantages, organic food bar active greens, organic food bar protein , organic food bar protein riegel


Reklama
Lajme tjera

Powered by kercova.net © 2003 - 2017 All rights reserved e-mail: info@kercova.net
This site does not store any files on its server. We only index and link to content provided by other sites.