Kėngėtar Kėrēovar Filma Shqip Filma Vizatimor Kėngė Shqip Humor Shqip Dokumentar E-MAILI
Menyja Kryesore
Regjistrohu nė faqe
Emri pėrdorues:

Fjalėkalimi:


Kam haruar fjalėkalimin?

Regjistrohu!
Kėrko
Na ndiqni edhe nė:

Donate OnlineGoogle Rank
PRchecker.info
Tv Gurra Live
Exchange - Wechselstube
FreeCurrencyRates.com

Reklama

credit bio and food, bio food companybio, food cooporganic, food advantages, organic food bar active greens, organic food bar protein , organic food bar protein riegel


Kėrēova : Kėrēovė, shishja ngrin pėr disa sekonda (Video)
Postuar nga redaksia Kyqur 2017/1/10 5:55:27 (2716 Lexime)Maqedonia ėshtė kapluar nga moti i ftohtė dhe deri tani ka marrė tre jetė njerėzish.

Nė njė eksperiment tė bėrė nga disa tė rinj nė Kėrēvoė, qė e transmeton Telegrafi Maqedoni, shihet se si ngrin shishja e plastikės pėr disa sekonda, edhe pse gjenden brenda nėpėr market.


I ftohti deri tani ka shkaktuar me mijėra aksidente rrugore dhe ka lėnduar mė shumė sė 300 persona nė tė gjithė Maqedoninė.

Kërçovë shishja ngri për pak sekonda ! by kercovanetofficial

/lajmpress


Faqe printuese Dergo kete lajm shokut Ktheje nė PDF kėtė artikull
Komentet janė nė pronėsi tė postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!
Reklama

bio and food, bio food companybio, food cooporganic, food advantages, organic food bar active greens, organic food bar protein , organic food bar protein riegel

Vija

bio and food, bio food companybio, food cooporganic, food advantages, organic food bar active greens, organic food bar protein , organic food bar protein riegel


Reklama
Lajme tjera

Powered by kercova.net © 2003 - 2017 All rights reserved e-mail: info@kercova.net
This site does not store any files on its server. We only index and link to content provided by other sites.