Kėngėtar Kėrēovar Filma Shqip Filma Vizatimor Kėngė Shqip Humor Shqip Dokumentar E-MAILI
Menyja Kryesore
Regjistrohu nė faqe
Emri pėrdorues:

Fjalėkalimi:


Kam haruar fjalėkalimin?

Regjistrohu!
Kėrko
Na ndiqni edhe nė:

Donate OnlineGoogle Rank
PRchecker.info
Tv Gurra Live
Exchange - Wechselstube
FreeCurrencyRates.com

Reklama

credit bio and food, bio food companybio, food cooporganic, food advantages, organic food bar active greens, organic food bar protein , organic food bar protein riegel


Maqedonia : Kasami: Ahmeti ia mori njė deputet BESĖS dhe ja dha VMRO-DPMNE-sė !
Postuar nga redaksia Kyqur 2017/1/4 6:52:41 (1255 Lexime)Nuk kemi as edhe njė interes mė tė vogėl qė tė bėhemi pjesė e njė qeverie qė do tė bėhej me politikanė tė inkriminuar dhe tė dyshuar nga Prokuroria Speciale. Kėshtu ka deklaruar lideri i Lėvizjes BESA, Bilall Kasami nė intervistėn pėr Revistėn SHENJA, nė tė cilėn ka shtuar se ata nuk mund ta marrin barrėn e qeverisjes pa diskutim tė platformės sė tyre RIDEFINIMI si dhe pa qenė transparente dhe e afatizuar ajo marrėveshje.


Duke folur mbi takimin e thirrur nga lideri i BDI-sė, Ali Ahmeti, Kasami tha se ata nuk dėshirojnė tė legjitimojnė dikė qė akoma dėshiron tė shtiret si mbrojtės i interesave shqiptare.

“Ai nuk ka as legjitimet politik, e aq mė pak, tė drejtė morale pėr tė iniciuar takime tė tilla. Jo mė larg se njė javė para atij takimi ai na e mori njė deputet dhe ia dha VMRO-DPMNE-sė, ndėrsa pastaj na fton nė takim, goja me agjendė shqiptare. Ne i thamė atij dhe tė tjerėve qė shkuan nė takim: i mbėshtesim tė gjitha nismat dhe marrėveshjet qė mund tė burojnė nga ai takim nė interes tė ēėshtjes shqiptare nė Maqedoni, por nuk mund tė ulemi nė njė tavolinė me ata qė kanė abuzuar kaq rėndė dhe kaq ulėt me interesin shqiptar nė Maqedoni“, ka thėnė mė tej Kasami.

/lajmpress


Faqe printuese Dergo kete lajm shokut Ktheje nė PDF kėtė artikull
Komentet janė nė pronėsi tė postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!
Reklama

bio and food, bio food companybio, food cooporganic, food advantages, organic food bar active greens, organic food bar protein , organic food bar protein riegel

Vija

bio and food, bio food companybio, food cooporganic, food advantages, organic food bar active greens, organic food bar protein , organic food bar protein riegel


Reklama
Lajme tjera

Powered by kercova.net © 2003 - 2017 All rights reserved e-mail: info@kercova.net
This site does not store any files on its server. We only index and link to content provided by other sites.