Kėngėtar Kėrēovar Filma Shqip Filma Vizatimor Kėngė Shqip Humor Shqip Dokumentar E-MAILI
Menyja Kryesore
Regjistrohu nė faqe
Emri pėrdorues:

Fjalėkalimi:


Kam haruar fjalėkalimin?

Regjistrohu!
Kėrko
Na ndiqni edhe nė:

Donate OnlineGoogle Rank
PRchecker.info
Tv Gurra Live
Exchange - Wechselstube
FreeCurrencyRates.com

Reklama

credit bio and food, bio food companybio, food cooporganic, food advantages, organic food bar active greens, organic food bar protein , organic food bar protein riegel


Kėrēova : EKSLUSIVE: Kėrēovė Lėvizja BESA takim me Mėrgimtarėt
Postuar nga redaksia Kyqur 2016/12/26 16:20:00 (2491 Lexime)F T E S Ė
Ju ftojmė qė tė merrni pjesė nė takimin qė e organizon Lėvizja Besa - Kėrēovė me mėrgimtarėt shqiptarė dhe qytetarėt e Komunės sė Kėrēovės, ditėn e premte (30 dhjetor 2016).
Tė pranishėm nė takim do tė jenė:

- Bilall Kasami - kryetar i Lėvizjes Besa
- Zeqirija Ibraimi - nėnkryetar i Lėvizjes Besa
- Arben Labėnishta - nėnkryetar i Lėvizjes Besa

Vendi: Restorant "Arabella" - Kėrēovė,
Dita: 30.12.2016 (e premte),
Ora: 14:30

JU MIRĖPRESIM!
Faqe printuese Dergo kete lajm shokut Ktheje nė PDF kėtė artikull
Komentet janė nė pronėsi tė postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!
Reklama

bio and food, bio food companybio, food cooporganic, food advantages, organic food bar active greens, organic food bar protein , organic food bar protein riegel

Vija

bio and food, bio food companybio, food cooporganic, food advantages, organic food bar active greens, organic food bar protein , organic food bar protein riegel


Reklama
Lajme tjera

Powered by kercova.net © 2003 - 2017 All rights reserved e-mail: info@kercova.net
This site does not store any files on its server. We only index and link to content provided by other sites.