Kėngėtar Kėrēovar Filma Shqip Filma Vizatimor Kėngė Shqip Humor Shqip Dokumentar E-MAILI
Menyja Kryesore
Regjistrohu nė faqe
Emri pėrdorues:

Fjalėkalimi:


Kam haruar fjalėkalimin?

Regjistrohu!
Kėrko
Na ndiqni edhe nė:

Donate OnlineGoogle Rank
PRchecker.info
Tv Gurra Live
Exchange - Wechselstube
FreeCurrencyRates.com

Reklama

credit bio and food, bio food companybio, food cooporganic, food advantages, organic food bar active greens, organic food bar protein , organic food bar protein riegel


Maqedonia : Dorzohet njė pako me libra si veper humanitare nga poeti z.Selim Adili
Postuar nga redaksia Kyqur 2015/11/22 18:40:00 (724 Lexime)


Sot me rastin e Ditės sė Alfabetit nė shtėpin e Kongresit tė Manastirit mėsuesi Ramazan Adili nga SHF GJ. K Skenderbeu e Fshatit Sėrbicė dorzoi njė pako me libra si veper humanitare nga poeti z.Selim Adili ,njėkohesisht libra u dorezuan edhe nė shkollėn fillore te Manastirit.

Librat u pranuan nga pėrfaqėsues tė shtėpis sė Alfabetit dhe shprehėn mirėnjohje pėr kėtė vepėr humane ndaj autorit.

Marr nga tv gurraFaqe printuese Dergo kete lajm shokut Ktheje nė PDF kėtė artikull
Komentet janė nė pronėsi tė postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!
Reklama

bio and food, bio food companybio, food cooporganic, food advantages, organic food bar active greens, organic food bar protein , organic food bar protein riegel

Vija

bio and food, bio food companybio, food cooporganic, food advantages, organic food bar active greens, organic food bar protein , organic food bar protein riegel


Reklama
Lajme tjera

Powered by kercova.net © 2003 - 2017 All rights reserved e-mail: info@kercova.net
This site does not store any files on its server. We only index and link to content provided by other sites.