Kėngėtar Kėrēovar Filma Shqip Filma Vizatimor Kėngė Shqip Humor Shqip Dokumentar E-MAILI
Menyja Kryesore
Regjistrohu nė faqe
Emri pėrdorues:

Fjalėkalimi:


Kam haruar fjalėkalimin?

Regjistrohu!
Kėrko
Na ndiqni edhe nė:

Donate OnlineGoogle Rank
PRchecker.info
Tv Gurra Live
Exchange - Wechselstube
FreeCurrencyRates.com

Reklama

credit bio and food, bio food companybio, food cooporganic, food advantages, organic food bar active greens, organic food bar protein , organic food bar protein riegel


Kėrēova : Kėrēova si Amerika fal kryetarit barazi pėr tė gjith
Postuar nga redaksia Kyqur 2016/12/21 1:50:00 (4210 Lexime)Kryetari i komunės sė Fatmir Dehari ka ngritur flamurin turk para ndėrtesės komunale, informon INA.

Ai ėshtė shfaqur nė fotografi nė ēastin kur ėshtė bėrė akti i ngritjes sė flamurit turk, ku kanė pasur edhe shumė lavdėrata dhe mirėnjohje edhe nga komuniteti turk me porosinė “aferim”.


Disa muaj mė parė kjo komunė zyrtarizoi pėrdorimin e gjuhės turke si gjuhė zyrtare, edhe pse nuk dihet saktė se sa turq jetojnė nė kėtė komunė, pasi qė nuk ka regjistrim nga viti 2002.

Me kėtė gjest kryetari bėn Kėrēovėn si Amerka ku ēdo komunitet tė ndjehet i barabart.

/INA


Faqe printuese Dergo kete lajm shokut Ktheje nė PDF kėtė artikull
Komentet janė nė pronėsi tė postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!
Reklama

bio and food, bio food companybio, food cooporganic, food advantages, organic food bar active greens, organic food bar protein , organic food bar protein riegel

Vija

Reklama
Lajme tjera

Powered by kercova.net © 2003 - 2017 All rights reserved e-mail: info@kercova.net
This site does not store any files on its server. We only index and link to content provided by other sites.