Kėngėtar Kėrēovar Filma Shqip Filma Vizatimor Kėngė Shqip Humor Shqip Dokumentar E-MAILI
Menyja Kryesore
Regjistrohu nė faqe
Emri pėrdorues:

Fjalėkalimi:


Kam haruar fjalėkalimin?

Regjistrohu!
Kėrko
Na ndiqni edhe nė:

Donate OnlineGoogle Rank
PRchecker.info
Tv Gurra Live
Exchange - Wechselstube
FreeCurrencyRates.com

Reklama

credit bio and food, bio food companybio, food cooporganic, food advantages, organic food bar active greens, organic food bar protein , organic food bar protein riegel


Kėrēova : Arben Llabenishta vizitoi stukturėn e koalicionit “Rilindje me BESĖ” nė Kėrēovė
Postuar nga redaksia Kyqur 2016/12/4 2:57:15 (2190 Lexime)Bartėsi i listės sė deputetėve tė koalicionit “Rilindje me BESĖ” Arben Llabenishta sot ka vizituar qytetin e Kėrēovės me ē’rast ėshtė takuar edhe me strukturėn dhe aktivistėt e kėti koalicioni. Kėtė vizit Arben Llabėnishta e ka shfrytėzuar edhe pėr njė gjiro nė bulevardin e qytetit ku ka biseduar edhe me kalimtarėt e rastit.

/lajmpress


Faqe printuese Dergo kete lajm shokut Ktheje nė PDF kėtė artikull
Komentet janė nė pronėsi tė postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!
Reklama

bio and food, bio food companybio, food cooporganic, food advantages, organic food bar active greens, organic food bar protein , organic food bar protein riegel

Vija

bio and food, bio food companybio, food cooporganic, food advantages, organic food bar active greens, organic food bar protein , organic food bar protein riegel


Reklama
Lajme tjera

Powered by kercova.net © 2003 - 2017 All rights reserved e-mail: info@kercova.net
This site does not store any files on its server. We only index and link to content provided by other sites.