Kėngėtar Kėrēovar Filma Shqip Filma Vizatimor Kėngė Shqip Humor Shqip Dokumentar E-MAILI
Menyja Kryesore
Regjistrohu nė faqe
Emri pėrdorues:

Fjalėkalimi:


Kam haruar fjalėkalimin?

Regjistrohu!
Kėrko
Na ndiqni edhe nė:

Donate OnlineGoogle Rank
PRchecker.info
Tv Gurra Live
Exchange - Wechselstube
FreeCurrencyRates.com

Reklama

credit bio and food, bio food companybio, food cooporganic, food advantages, organic food bar active greens, organic food bar protein , organic food bar protein riegel


Bota : Ushtria patrullon rrugėt e Brukselit
Postuar nga redaksia Kyqur 2015/11/22 18:08:47 (506 Lexime)


Ushtarėt patrullojnė nė rrugėt e Brukselit, ku ėshtė rritur niveli i alarmit prej sė premtes, ndėrsa policia vazhdon operacionin pėr kapjen e tė shumėkėrkuarit Salah Abdeslam, anėtarit tė celulės xhihadiste, qė kreu sulmet e 13 Nėntorit nė Paris.

Miqtė e tij thanė se, ai ndodhet nė Bruksel dhe po pėrpiqet tė udhėtojė drejt Sirisė. Sipas tyre, ai, nga njėra anė pėrballet me autoritetet europiane qė janė vėnė nė kėrkim tė tij, ndėrsa nė anėn tjetėr ėshtė Shteti Islamik.

Udhėheqėsit e grupit terrorist janė tė pakėnaqur, qė ai nuk mundi tė hedhė nė erė, rripin me eksploziv qė mbante nė brez.

Edhe shoferi i makinės qė e shoqėroi nė Bruksel, tha se Salah Abdeslam mbante veshur njė xhaketė tė madhe dhe mund tė mbante njė rrip me eksploziv.

Kryeministri i Belgjikės, Sharl Mishel tha se “ka informacione tė sakta se disa individė me armė dhe ekzplozivė mund tė kryejnė njė sulm, ndoshta nė disa zona tė Brukselit”.

Autoritetet belge u kanė kėrkuar banorėve tė shmangin vendet e mbipopulluara. Metrotė, kinematė, qendrat tregtare, kafenetė dhe restorantet janė mbyllur nė orėn 18:00.

Tv Klan


Faqe printuese Dergo kete lajm shokut Ktheje nė PDF kėtė artikull
Komentet janė nė pronėsi tė postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!
Reklama

bio and food, bio food companybio, food cooporganic, food advantages, organic food bar active greens, organic food bar protein , organic food bar protein riegel

Vija

bio and food, bio food companybio, food cooporganic, food advantages, organic food bar active greens, organic food bar protein , organic food bar protein riegel


Reklama
Lajme tjera

Powered by kercova.net © 2003 - 2017 All rights reserved e-mail: info@kercova.net
This site does not store any files on its server. We only index and link to content provided by other sites.