Kėngėtar Kėrēovar Filma Shqip Filma Vizatimor Kėngė Shqip Humor Shqip Dokumentar E-MAILI
Menyja Kryesore
Regjistrohu nė faqe
Emri pėrdorues:

Fjalėkalimi:


Kam haruar fjalėkalimin?

Regjistrohu!
Kėrko
Na ndiqni edhe nė:

Donate OnlineGoogle Rank
PRchecker.info
Tv Gurra Live
Exchange - Wechselstube
FreeCurrencyRates.com

Reklama

credit bio and food, bio food companybio, food cooporganic, food advantages, organic food bar active greens, organic food bar protein , organic food bar protein riegel


Rajoni : Tėrmet i fuqishėm ka goditur Bosjnė Hercegovinėn !
Postuar nga redaksia Kyqur 2016/10/31 7:15:36 (1541 Lexime)Njė tėrmet i fuqishėm prej 4.3 shkallė sipas Rihterit ka goditur Bosnjėn dhe Hercegovinėn nė orėn 10:38.

Epiqendra e tėrmetit ka qenė 60 kilometra larg Sarajevės. Dridhja ėshtė ndjerė edhe nė Kroaci.

Tėrmeti ka qenė nė thellėsi prej 12 kilometra, kanė bėrė tė ditur nga Qendra sizmologjike evropiane.


/lajmpress


Faqe printuese Dergo kete lajm shokut Ktheje nė PDF kėtė artikull
Komentet janė nė pronėsi tė postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!
Reklama

bio and food, bio food companybio, food cooporganic, food advantages, organic food bar active greens, organic food bar protein , organic food bar protein riegel

Vija

Reklama
Lajme tjera

Powered by kercova.net © 2003 - 2017 All rights reserved e-mail: info@kercova.net
This site does not store any files on its server. We only index and link to content provided by other sites.