Kėngėtar Kėrēovar Filma Shqip Filma Vizatimor Kėngė Shqip Humor Shqip Dokumentar E-MAILI
Menyja Kryesore
Regjistrohu nė faqe
Emri pėrdorues:

Fjalėkalimi:


Kam haruar fjalėkalimin?

Regjistrohu!
Kėrko
Na ndiqni edhe nė:

Donate OnlineGoogle Rank
PRchecker.info
Exchange - Wechselstube
FreeCurrencyRates.com
Milioneri

Reklama

credit money,insurance,loans,morgage,attomey,credit,lawyer,donate,degree,hosting,claim,conference,call, software,recovery,transfer,gas,electricity,classes,treatment,banks,security, fersicherung , versicherung ,


Bota : Zvicėr, arrestohen ‘zonjat shqiptare tė argėtimit’ !
Postuar nga redaksia Kyqur 2016/10/31 3:16:07 (773 Lexime)Dhjetė vajza qė punonin si kėrcimtare nė njė klub nate nė lagjen Töss tė qytetit Winterthur nė Zvicėr, janė arrestuar gjatė njė aksioni tė policisė zvicerane. Gjithashtu, janė vėnė nė pranga edhe dy punėdhėnėsit e tyre, njė zviceran 51-vjeēar dhe njė bullgare 43-vjeēare.

Tė gjitha vajzat janė nga Shqipėria dhe Serbia, shkruajnė mediat lokale dhe nuk kanė leje qėndrimi e as leje pune nė Zvicėr.


Punėtoret e arrestuara raportohet se punonin si “zonja argėtimi”.

/lajmpress


Faqe printuese Dergo kete lajm shokut Ktheje nė PDF kėtė artikull
Komentet janė nė pronėsi tė postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!
Reklama

fahrzeug versicherung ,kraftfahrzeug versicherung , auto vericherung , versicherungen für auto , auto versicherung wechseln , versicerung eine versicherung , hausrat , u haftpflicht ,versicherung ,

Vija

car insurance kredit cheap auto insurance cheap insurance auto insurance ,kredit , kredit , versicherung , auto versicherung , cembra.ch , conforama.ch, farmy.ch , ricardo.ch , coop.ch , migros.ch


Reklama

Lajme tjera

Powered by kercova.net © 2003 - 2017 All rights reserved e-mail: info@kercova.net
This site does not store any files on its server. We only index and link to content provided by other sites.

kreditkarte , kreditrechner , kredit aufnehmen , kredit schweiz , kreditoren , kreditkarten , kreditkarte , coop kreditkarte , post kreditkartenetui , kreditkartennummer kredit , migros kredit , ohne bank kredit von privat kredi ,kredit geld, meine kredit, geld bank,geld versicherung, credit