Kėngėtar Kėrēovar Filma Shqip Filma Vizatimor Kėngė Shqip Humor Shqip Dokumentar E-MAILI
Menyja Kryesore
Regjistrohu nė faqe
Emri pėrdorues:

Fjalėkalimi:


Kam haruar fjalėkalimin?

Regjistrohu!
Kėrko
Na ndiqni edhe nė:

Donate OnlineGoogle Rank
PRchecker.info
Tv Gurra Live
Exchange - Wechselstube
FreeCurrencyRates.com

Reklama

credit bio and food, bio food companybio, food cooporganic, food advantages, organic food bar active greens, organic food bar protein , organic food bar protein riegel


Bota : Incidenti qė pėr pak nuk i mori jetėn Hillary Clintonit (Video)
Postuar nga redaksia Kyqur 2016/10/28 4:30:00 (461 Lexime)Hillary Clinton ėshtė kandidatja demokrate pėr presidente tė SHBA, dhe sipas sondazheve paraprake, kryesuesja e kėsaj gare.

Por, vėshtirėsitė pėr tė nuk kanė qenė tė pakta dhe kėtu nuk ėshtė fjala vetėm sulmet politike tė kohėve tė fundit, apo problemeve shėndetėsore.


Clinton duket se realisht ka rrezikuar jetėn, kur gjatė njė interviste, sistemi i ndriēimit ka pėsuar defekt dhe ėshtė rrėzuar sipėr saj dhe bashkėshortit, Bill.

Ēifti Clinton ishte duke dhėnė njė intervistė tė tensionuar pėr programin televiziv “60 Minutes,” ndėrsa Bill pėrpiqej tė qėndronte nė garėn presidenciale, pas akuzave pėr abuzim seksual me njė kėngėtare kabareje, Gennifer Flowers.
Pamjet, nuk u transmetuan kurrė gjatė atyre viteve dhe vetėm sė fundi janė bėrė publike./lajmpress


Faqe printuese Dergo kete lajm shokut Ktheje nė PDF kėtė artikull
Komentet janė nė pronėsi tė postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!
Reklama

bio and food, bio food companybio, food cooporganic, food advantages, organic food bar active greens, organic food bar protein , organic food bar protein riegel

Vija

bio and food, bio food companybio, food cooporganic, food advantages, organic food bar active greens, organic food bar protein , organic food bar protein riegel


Reklama
Lajme tjera

Powered by kercova.net © 2003 - 2017 All rights reserved e-mail: info@kercova.net
This site does not store any files on its server. We only index and link to content provided by other sites.