Kėngėtar Kėrēovar Filma Shqip Filma Vizatimor Kėngė Shqip Humor Shqip Dokumentar E-MAILI
Menyja Kryesore
Regjistrohu nė faqe
Emri pėrdorues:

Fjalėkalimi:


Kam haruar fjalėkalimin?

Regjistrohu!
Kėrko
Na ndiqni edhe nė:

Donate OnlineGoogle Rank
PRchecker.info
Tv Gurra Live
Exchange - Wechselstube
FreeCurrencyRates.com

Reklama

credit bio and food, bio food companybio, food cooporganic, food advantages, organic food bar active greens, organic food bar protein , organic food bar protein riegel


Bota : TMERR : Izraelitėt e festojnė vrasjen e fėmijės palestinez ! (Video)
Postuar nga redaksia Kyqur 2016/10/27 9:10:00 (423 Lexime)Njė dhėndėr izraelit dhe 12 dasmorė janė duke u akuzuar pėr nxitje tė dhunės dhe terrorizmit, sepse kishin festuar vrasjen e njė fėmijė palestinez, i cili ishte djegur pėr vdekje nga njė sulm i zjarrvėnies sė qėllimshme.

Ali Daėabsheh vdiq pranė prindėrve pasi qė shtėpia e tyre nė fshatin Duma e Bregut tė okupuar Perėndimor u bombardua me zjarr nga kolonėt nė korrik tė vitit tė kaluar, transmeton Express.

Vetėm Ahmed, vėllai katėrvjeēar i Alisė shpėtoi me djegie tė rėnda.


Por, nė dhjetor tė vitit tė kaluar, u publikuan pamje tė anėtarėve tė njė dasme duke e festuar kėtė barbarizėm nė Jerusalem.

Njė video amatore e transmetuar nė televizionin izraelit shfaqi tė pranishmit hebrenj tė ekstremit tė djathtė, duke vallėzuar me armė, thika dhe koktej Molotovi, si dhe duke brohoritur thirrje anti-palestineze dhe duke e therur njė fotografi tė Alisė 18-muajsh.

Pėr mė shumė ndiqeni videon mė poshtė./PORTALB


Faqe printuese Dergo kete lajm shokut Ktheje nė PDF kėtė artikull
Komentet janė nė pronėsi tė postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!
Reklama

bio and food, bio food companybio, food cooporganic, food advantages, organic food bar active greens, organic food bar protein , organic food bar protein riegel

Vija

bio and food, bio food companybio, food cooporganic, food advantages, organic food bar active greens, organic food bar protein , organic food bar protein riegel


Reklama
Lajme tjera

Powered by kercova.net © 2003 - 2017 All rights reserved e-mail: info@kercova.net
This site does not store any files on its server. We only index and link to content provided by other sites.