Kėngėtar Kėrēovar Filma Shqip Filma Vizatimor Kėngė Shqip Humor Shqip Dokumentar E-MAILI
Menyja Kryesore
Regjistrohu nė faqe
Emri pėrdorues:

Fjalėkalimi:


Kam haruar fjalėkalimin?

Regjistrohu!
Kėrko
Na ndiqni edhe nė:

Donate OnlineGoogle Rank
PRchecker.info
Tv Gurra Live
Exchange - Wechselstube
FreeCurrencyRates.com

Reklama

credit bio and food, bio food companybio, food cooporganic, food advantages, organic food bar active greens, organic food bar protein , organic food bar protein riegel


Kuriozitete : Njė re nė formė engjėlli shfaqet mbi qielli ! (VIDEO)
Postuar nga redaksia Kyqur 2016/10/27 3:26:35 (360 Lexime)Nuk ndodh shpesh qė nė qiell tė vėrehen engjėjt, por njė personi i ka shkuar pėr dore ta fotografojė kėtė dukuri. Cory Heron ka incizuar njė re me formė jo tė zakonshme mbi Karolinėn veriore, ku videoja e tij ėshtė shikuar mė shumė se 7 milionė herė.

Nė atė videoincizim, Heron e zmadhon atė re dhe thotė: “Askush nuk do tė mė besonte po t’i thosha, por shikojeni kėtė re, a nuk ju ngjan nė engjėll”? Videoja ėshtė incizuar dhe ėshtė transmetuar live nė “Facebook”, nė mėnyrė qė njerėzit tė mos mendonin se bėhej fjalė pėr fotoshop.
Pasi ishte tėrhequrr aq shumė nga kjo re, ky 37-vjeēar vazhdoi qė ta incizonte atė pėr 45 minuta, derisa reja nuk u zhduk./lajmpress


Faqe printuese Dergo kete lajm shokut Ktheje nė PDF kėtė artikull
Komentet janė nė pronėsi tė postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!
Reklama

bio and food, bio food companybio, food cooporganic, food advantages, organic food bar active greens, organic food bar protein , organic food bar protein riegel

Vija

Reklama
Lajme tjera

Powered by kercova.net © 2003 - 2017 All rights reserved e-mail: info@kercova.net
This site does not store any files on its server. We only index and link to content provided by other sites.