Kėngėtar Kėrēovar Filma Shqip Filma Vizatimor Kėngė Shqip Humor Shqip Dokumentar E-MAILI
Menyja Kryesore
Regjistrohu nė faqe
Emri pėrdorues:

Fjalėkalimi:


Kam haruar fjalėkalimin?

Regjistrohu!
Kėrko
Na ndiqni edhe nė:

Donate OnlineGoogle Rank
PRchecker.info
Tv Gurra Live
Exchange - Wechselstube
FreeCurrencyRates.com

Reklama

credit bio and food, bio food companybio, food cooporganic, food advantages, organic food bar active greens, organic food bar protein , organic food bar protein riegel


Maqedonia : Kasami: Pa mė arrestuar mua, asnjė shqiptarė s’mund tė arrestohet me procese tė montuara derisa ėshtė BESA
Postuar nga redaksia Kyqur 2016/10/27 3:17:17 (738 Lexime)I ftuar nė emisionin ClickPlus ishte kryetari i Lėvizjes BESA, Bilall Kasami, i cili pėrballė analistėve Lirim Dullovi, Imer Ismaili dhe Ismet Ramadani shpalosi platformėn e kėsaj BESĖS – Ridefinimin.
Kasami ka thėnė se jo me ēdo kusht BESA do tė jetė nė qeveri. Ajo do tė pranojė pjesė vetėm kur tė plotėsohen kėrkesat e kėsaj Lėvizje, siē ėshtė platforma pėr RIDEFINIMIN e shtetit tė Maqedonisė. Nė rast tė mospranimit tė kėsaj kėrkese nga pala maqedonase, Kasami ka lėnė tė nėnkuptohet se BESA do tė jetė nė opozitė dhe nuk e ka pėrjashtuar mundėsinė e radikalizimit tė veprimeve pėr arritjen e synimeve qė shqiptarėt tė jenė popull me tė drejta tė barabarta nė Maqedoni.
Ai ka thene se askush nuk mund ta arrestoje ndonje shqiptar me procese te montuara gjyqesore pa e terhequr se pari ate si kryetar bashke me tere anetaresine.


“Nėse ky popull ‘donė’ burrėshtetas qė do ti shantantazhojnė bijat, motrat dhe gratė tona tė punėsuara nė institucionet shtetėrore, le ta votojnė BDI – nė e jo neve, sepse pėr ne ėshtė i shenjtė morali i gruas, i familjes. Pėr BESĖN janė tė shenjta vlerat familjare dhe familja e shėndosh. Nėse ky popull don qė cdo vit tė ketė Sopot, Brodec, mos tė na votojė neve, le ta votojė BDI – nė sepse ne kėtė nuk do ta lejojmė kurrė mė tė ndodh me shqiptarėt e Maqedonisė”, ka thėnė Kasami.

/lajmpress


Faqe printuese Dergo kete lajm shokut Ktheje nė PDF kėtė artikull
Komentet janė nė pronėsi tė postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!
Reklama

bio and food, bio food companybio, food cooporganic, food advantages, organic food bar active greens, organic food bar protein , organic food bar protein riegel

Vija

bio and food, bio food companybio, food cooporganic, food advantages, organic food bar active greens, organic food bar protein , organic food bar protein riegel


Reklama
Lajme tjera

Powered by kercova.net © 2003 - 2017 All rights reserved e-mail: info@kercova.net
This site does not store any files on its server. We only index and link to content provided by other sites.