Kėngėtar Kėrēovar Filma Shqip Filma Vizatimor Kėngė Shqip Humor Shqip Dokumentar E-MAILI
Menyja Kryesore
Regjistrohu nė faqe
Emri pėrdorues:

Fjalėkalimi:


Kam haruar fjalėkalimin?

Regjistrohu!
Kėrko
Na ndiqni edhe nė:

Donate OnlineGoogle Rank
PRchecker.info
Tv Gurra Live
Exchange - Wechselstube
FreeCurrencyRates.com

Reklama

credit bio and food, bio food companybio, food cooporganic, food advantages, organic food bar active greens, organic food bar protein , organic food bar protein riegel


Kėrēova : Kėrēovė: Burgoset pėrdhonusi nga shqipėria !
Postuar nga redaksia Kyqur 2016/10/26 8:10:00 (2035 Lexime)Ėshtė ngritur njė padi penale pėr kryerjen e veprės penale pėrdhunim kundėr 62 vjeēarit H.M. nga Republika e Shqipėrisė, transmeton TetovaSot.

Gjegjėsisht, me 19 tė kėtij muaji i dyshuari ėshtė futur nė njė shitore nė Kėrēovė dhe ka kėrkuar qė tė blejė njė pallto. Nė momentin kur ka qenė i shėrbyer nga e punėsuara, i njėjti iu ėshtė afruar dhe ka nisur qė tė kryej vepra pėrdhunimi duke e prekur nė trup.
E punėsuara ka arritur qė ta largoj nga vetja dhe ėshtė larguar nė hapėsirėn ndihmėse tė objektit prej ku ka marr njė thikė me tentimin pėr t`u mbrojtur. Nė atė moment nga hapėsira tjetėr ka dal e punėsuara tjetėr pas sė cilės i padituri ka dal nga shitorja dhe ka ikur nė drejtim tė panjohur. Shumė shpejtė pas kėsaj ėshtė gjetur.

Nga ana e Gjykatės Themelore nė Kėrēovė, H.M. iu ėshtė caktuar dėnimi me burg prej tre muajve dhe i njėjti ėshtė dėrguar nė burgun e Idrizovės.

/lajmpress


Faqe printuese Dergo kete lajm shokut Ktheje nė PDF kėtė artikull
Komentet janė nė pronėsi tė postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!
Reklama

bio and food, bio food companybio, food cooporganic, food advantages, organic food bar active greens, organic food bar protein , organic food bar protein riegel

Vija

bio and food, bio food companybio, food cooporganic, food advantages, organic food bar active greens, organic food bar protein , organic food bar protein riegel


Reklama
Lajme tjera

Powered by kercova.net © 2003 - 2017 All rights reserved e-mail: info@kercova.net
This site does not store any files on its server. We only index and link to content provided by other sites.