Kėngėtar Kėrēovar Filma Shqip Filma Vizatimor Kėngė Shqip Humor Shqip Dokumentar E-MAILI
Menyja Kryesore
Regjistrohu nė faqe
Emri pėrdorues:

Fjalėkalimi:


Kam haruar fjalėkalimin?

Regjistrohu!
Kėrko
Na ndiqni edhe nė:

Donate OnlineGoogle Rank
PRchecker.info
Tv Gurra Live
Exchange - Wechselstube
FreeCurrencyRates.com

Reklama

credit bio and food, bio food companybio, food cooporganic, food advantages, organic food bar active greens, organic food bar protein , organic food bar protein riegel


Kuriozitete : Me ēfarė dallohet bashkėshortja e menēur nga ajo e urta?
Postuar nga redaksia Kyqur 2016/10/25 7:20:00 (727 Lexime)Ta keni parasysh qė shumė gjėra VLEJNĖ EDHE PĖR bashkėshortin.

-Bashkėshortja e menēur kur vėren gabimin e bashkėshortit do t’ia tėrheqė vėrejtjen dhe do t’ia rikujtojė se disa herė ia ka tėrhequr vėrejtjen.
– Bashkėshortja e urtė do ta pėrkrahė dhe do t’ia ngrejė humorin. Edhe kur duhet tė shtiret qė nuk ka vėrejtur asgjė, transmeton Telegrafi.

– Bashkėshortja e menēur nė situata krize do t’i marrė frerėt nė duar tė veta dhe do ta mėsojė bashkėshortin si tė jetohet nė mėnyrė tė rregullt.


– Bashkėshortja e urtė nė mėnyrė shumė suptile dhe tė pavėrejtshme do ta orientojė, qė bashkėshorti ta kuptojė atė si ide tė veten, si dhe do ta pėrkrahė qė ta arrijė deri te qėllimi.

– Bashkėshortja e menēur do t’ua mėsojė fėmijėve matematikėn.
– Bashkėshortja e urtė, para sė gjithash, t’i konsiderojė tė gjithė ata si Personalitet.

– Bashkėshortja e menēur nė punė do tė pėrpiqet tė jetė mė e mira nga tė gjithė dhe tė mos bėjė gabime. Prandaj shumica e kolegėve do tė jenė shumė tė kujdesshėm ndaj saj.
– Bashkėshortja e urtė do tė krijojė midis kolegėve atmosferė dashurie dhe ngrohtėsie.

– Bashkėshortja e menēur do t’u pėrzihet nė jetė fėmijėve tė vet, do t’u japė kėshilla dhe porosi, tė cilat nuk i kanė kėrkuar, do tė bisedojė me ta pėr atė se si duhet t’i edukojnė fėmijėt e tyre.
– Bashkėshortja e urtė do t’i lejojė fėmijėt e saj tė kenė pėrvojat e tyre jetėsore dhe do t’i pėrkrahė nė tė gjitha situatat.

– Bashkėshortja e menēur do tė luftojė me pėrshtypjet e vjehrrės, do tė mbrojė pavarėsinė e saj, do tė grindet me ta. Dhe do tė punojė sipas kokės sė saj.
– Bashkėshortja e urtė do tė mėsohet tė qeshė, tė jetė e dėgjueshme dhe tė pajtohet me tė. Tė punojė sipas kėrkesave dhe me mirėsjellje.

– Bashkėshortja e menēur dėshiron tė ndryshojė botėn. T’i pėrmirėsojė tė gjithė njerėzit pėrreth vetes.
– Bashkėshortja e urtė fillon tė ndryshojė veten. Dhe i pranon tė gjithė ashtu siē janė.

– Bashkėshortja e menēur mendon qė i lumtur ėshtė ai qė ka tė drejtė.
– Bashkėshortja e urtė e di qė tė drejtė ka ai qė ėshtė i lumtur.


Faqe printuese Dergo kete lajm shokut Ktheje nė PDF kėtė artikull
Komentet janė nė pronėsi tė postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!
Reklama

bio and food, bio food companybio, food cooporganic, food advantages, organic food bar active greens, organic food bar protein , organic food bar protein riegel

Vija

bio and food, bio food companybio, food cooporganic, food advantages, organic food bar active greens, organic food bar protein , organic food bar protein riegel


Reklama
Lajme tjera

Powered by kercova.net © 2003 - 2017 All rights reserved e-mail: info@kercova.net
This site does not store any files on its server. We only index and link to content provided by other sites.