Kėngėtar Kėrēovar Filma Shqip Filma Vizatimor Kėngė Shqip Humor Shqip Dokumentar E-MAILI
Menyja Kryesore
Regjistrohu nė faqe
Emri pėrdorues:

Fjalėkalimi:


Kam haruar fjalėkalimin?

Regjistrohu!
Kėrko
Na ndiqni edhe nė:

Donate OnlineGoogle Rank
PRchecker.info
Tv Gurra Live
Exchange - Wechselstube
FreeCurrencyRates.com

Reklama

credit bio and food, bio food companybio, food cooporganic, food advantages, organic food bar active greens, organic food bar protein , organic food bar protein riegel


Tė ndryshme : Disa njerėz thjeshtė nuk dinė tė vozisin (VIDEO)
Postuar nga redaksia Kyqur 2016/10/25 1:39:42 (378 Lexime)Njė baba nė Brampton, Ontario, i cili po nxitonte t’i dėrgoj fėmijėt e tij nė shkollė, me sa duket ka nevojė pėr tė marrė mėsime vozitjeje, raporton Huffingtonpost, transmeton Portalb.

Babai, emri i tė cilit nuk ėshtė bėrė i ditur, vendosi tė shpejtojė veturėn e tij “Nissan SUV” pėrmes njė parkingu pėr tė shmangur pritjen nė tė kuqen e semaforit. Parkingu nė fjalė, ėshtė me sa duket njė vend i njohur pėr tė mos u ndalur nė tė kuqen.Por nuk ia doli mbanė! Ai goditi dy shtylla betoni dhe pėrfundoi nė ajėr me SUV-in besnik.


As shoferi dhe as tė dy fėmijėt e tij nuk u plagosėn nga rasti, gjatė sė cilit qe e nevojshme tėrheqja e SUV-it nga pozita e pasigurt, me njė kamion tė veēantė. Megjithatė fėmijėt u vonuan pėr nė shkollė.
/Portalb.mk/portalb


Faqe printuese Dergo kete lajm shokut Ktheje nė PDF kėtė artikull
Komentet janė nė pronėsi tė postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!
Reklama

bio and food, bio food companybio, food cooporganic, food advantages, organic food bar active greens, organic food bar protein , organic food bar protein riegel

Vija

Reklama
Lajme tjera

Powered by kercova.net © 2003 - 2017 All rights reserved e-mail: info@kercova.net
This site does not store any files on its server. We only index and link to content provided by other sites.