Kėngėtar Kėrēovar Filma Shqip Filma Vizatimor Kėngė Shqip Humor Shqip Dokumentar E-MAILI
Menyja Kryesore
Regjistrohu nė faqe
Emri pėrdorues:

Fjalėkalimi:


Kam haruar fjalėkalimin?

Regjistrohu!
Kėrko
Na ndiqni edhe nė:

Donate OnlineGoogle Rank
PRchecker.info
Tv Gurra Live
Exchange - Wechselstube
FreeCurrencyRates.com

Reklama

credit bio and food, bio food companybio, food cooporganic, food advantages, organic food bar active greens, organic food bar protein , organic food bar protein riegel


Maqedonia : Adili-Osmanit: Ēka bėn BDI-ja nė qeveri?
Postuar nga redaksia Kyqur 2015/12/10 15:01:30 (552 Lexime)Nė emisionin ‘Rruga drejt…’ ora 20:45 nė televizionin Alsat M, diskutohet pėr aktualitetin politik nė Maqedoni. Pjesė e debatit do tė jetė zėdhėnėsi i BDI-sė, Bujar Osmani dhe Zylfi Adili deputet qė perfaqėson UNITETI-n dhe Vesel Memedi, kryetar i RDK-sė, njofton Telegrafi.

Deputeti Zulfi Adili pyet zėdhėnėsin e BDI-sė pse BDI-ja ėshtė nė qeveri kur nuk ka ndryshuar asgjė nga viti 2001. ‘Pse BDI nuk ka reaguar tė ndryshoj nė Kushtetutėn e Maqedonisė dhe ėshtė marr me ligje. Me kushtetutė rregullohet statusi i shqiptarėve nė Maqedoni.’ tha ish deputeti i BDI-sė, qė tani pėrfaqėson UNITETI-n./


Faqe printuese Dergo kete lajm shokut Ktheje nė PDF kėtė artikull
Komentet janė nė pronėsi tė postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!
Reklama

bio and food, bio food companybio, food cooporganic, food advantages, organic food bar active greens, organic food bar protein , organic food bar protein riegel

Vija

bio and food, bio food companybio, food cooporganic, food advantages, organic food bar active greens, organic food bar protein , organic food bar protein riegel


Reklama
Lajme tjera

Powered by kercova.net © 2003 - 2017 All rights reserved e-mail: info@kercova.net
This site does not store any files on its server. We only index and link to content provided by other sites.