Kėngėtar Kėrēovar Filma Shqip Filma Vizatimor Kėngė Shqip Humor Shqip Dokumentar E-MAILI
Menyja Kryesore
Regjistrohu nė faqe
Emri pėrdorues:

Fjalėkalimi:


Kam haruar fjalėkalimin?

Regjistrohu!
Kėrko
Na ndiqni edhe nė:

Donate OnlineGoogle Rank
PRchecker.info
Tv Gurra Live
Exchange - Wechselstube
FreeCurrencyRates.com

Reklama

credit bio and food, bio food companybio, food cooporganic, food advantages, organic food bar active greens, organic food bar protein , organic food bar protein riegel


Maqedonia : Sė shpejti pritet mbėshtetje e fuqishme nga Amerika pėr BESĖN
Postuar nga redaksia Kyqur 2016/10/19 9:10:32 (426 Lexime)Shtrirja dhe zgjerimi i shpejtė e i fuqishėm i Lėvizjes BESA nė terren, po i bie nė sy pėrfaqėsuesve tė bashkėsisė ndėrkombėtare.
Gravitimi i strukturave mė tė ngritura rinore shqiptare posaēėrisht u ka bė pėrshtypje qarqeve shqiptaro – amerikane, tė cilėt po insistojnė nė kyējen e strukturave tė tyre nė kėtė Lėvizje.


Kėshtu flitet se sė shpejti Lėvizjes BESA pritet ti bashkėngjiten figura nga lobet shqiptaro-amerikane dhe personalitete qė kanė qenė tė kyēur drejtpėrdrejtė nė sensibilizimin e Kongresit amerikan, Senatit dhe State Departamentit pėr luftėn e drejtė tė shqiptarėve nė Kosovė, nė Luginėn e Preshevės dhe nė Maqedoni.

Ndėrsa, personalitetet qė flitet se do tė kyēen nė BESĖ nga kėto organizime do tė jenė ata qė janė marrė me ēėshtjen shqiptare nė Maqedoni ndėr vite. Mėsohet se kėto janė arsyet e vėrteta se pse Nikola Gruevski e kundėrshtoi dhe e sulmoi ashpėr platformėn e Ridefinimit, ndėrsa nuk pėrjashtohet as skenari se lidhur me kėtė do tė kėrkojė ndihmėn e aleatit tė tij, Ali Ahmetit nga i cili ka kėrkuar qė ti bojkotojė zgjedhjet, tregojnė burimet tona.

/lajmpress


Faqe printuese Dergo kete lajm shokut Ktheje nė PDF kėtė artikull
Komentet janė nė pronėsi tė postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!
Reklama

bio and food, bio food companybio, food cooporganic, food advantages, organic food bar active greens, organic food bar protein , organic food bar protein riegel

Vija

bio and food, bio food companybio, food cooporganic, food advantages, organic food bar active greens, organic food bar protein , organic food bar protein riegel


Reklama
Lajme tjera

Powered by kercova.net © 2003 - 2017 All rights reserved e-mail: info@kercova.net
This site does not store any files on its server. We only index and link to content provided by other sites.