Kėngėtar Kėrēovar Filma Shqip Filma Vizatimor Kėngė Shqip Humor Shqip Dokumentar E-MAILI
Menyja Kryesore
Regjistrohu nė faqe
Emri pėrdorues:

Fjalėkalimi:


Kam haruar fjalėkalimin?

Regjistrohu!
Kėrko
Na ndiqni edhe nė:

Donate OnlineGoogle Rank
PRchecker.info
Tv Gurra Live
Exchange - Wechselstube
FreeCurrencyRates.com

Reklama

credit bio and food, bio food companybio, food cooporganic, food advantages, organic food bar active greens, organic food bar protein , organic food bar protein riegel


Maqedonia : Ali Ahmeti: Jemi tė gatshėm pėr zgjedhje !
Postuar nga redaksia Kyqur 2016/10/19 2:26:31 (305 Lexime)Kryetari Ahmeti dhe Ambasadori Bejli diskutuan pėr gjendjen politike dhe zbatimin e marrėveshjes sė Shkupit, zgjedhjet e 11 dhjetorit, reformat, sundimin e ligjit si dhe integrimin e Maqedonisė nė NATO dhe BE.
Kryetari Ahmeti shtjelloi qėndrimet e BDIsė pėr situatėn politike duke thėnė qė zgjedhjet e besueshme dhe gjithėpėrfshirėse janė fillim i zgjidhjes sė krizės dhe BDI ėshtė e gatshme pėr zgjedhje.


Sundimi i ligjit dhe reformat sistemore janė pjesė pėrbėrėse e programit tė BDIsė dhe paraqesin shtyllė tė ofertės sonė bashkė me integrimin EuroAtlantik, fqinjėsinė e mirė, marrėdhėniet ndėretnike dhe zhvillimin ekonomik.
BDI dhe aleatėt ndėrkombėtar ndajnė qėllime tė pėrbashkėta per shoqėri demokratike dhe elita tė pėrgjegjshme, tė integruar nė BE dhe NATO, andaj dhe nuk do tė rreshtim me pėrpjekjet pėr ti arritur ato sepse kėtė e presin qytetarėt nga ne.

/INA


Faqe printuese Dergo kete lajm shokut Ktheje nė PDF kėtė artikull
Komentet janė nė pronėsi tė postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!
Reklama

bio and food, bio food companybio, food cooporganic, food advantages, organic food bar active greens, organic food bar protein , organic food bar protein riegel

Vija

bio and food, bio food companybio, food cooporganic, food advantages, organic food bar active greens, organic food bar protein , organic food bar protein riegel


Reklama
Lajme tjera

Powered by kercova.net © 2003 - 2017 All rights reserved e-mail: info@kercova.net
This site does not store any files on its server. We only index and link to content provided by other sites.