Kėngėtar Kėrēovar Filma Shqip Filma Vizatimor Kėngė Shqip Humor Shqip Dokumentar E-MAILI
Menyja Kryesore
Regjistrohu nė faqe
Emri pėrdorues:

Fjalėkalimi:


Kam haruar fjalėkalimin?

Regjistrohu!
Kėrko
Na ndiqni edhe nė:

Donate OnlineGoogle Rank
PRchecker.info
Tv Gurra Live
Exchange - Wechselstube
FreeCurrencyRates.com

Reklama

credit bio and food, bio food companybio, food cooporganic, food advantages, organic food bar active greens, organic food bar protein , organic food bar protein riegel


Kuriozitete : Nė ēfarė orė zgjohen disa nga njerzit mė tė sukseshėm tė planetit?
Postuar nga redaksia Kyqur 2016/10/18 5:40:58 (588 Lexime)Kur tė lexoni kėtė artikull me siguri do tė habiteni. Ose do e keni shumė tė vėshtirė ta besoni. Mė poshtė ju prezantojmė se nė ēfarė orė zgjohen njerėzit mė tė suksesshėm nė planet.

Sipas tė thėnave tė tyre, nė intervista tė ndryshme, disa nga njerėzit mė tė fuqishėm nė botė e venė alarmin shumė, por shumė herėt.


Atėherė:

CEO i kompanisė Xerox, Ursula Burns, zgjohet nė 5:15 ēdo ditė (dhe dy herė nė javė bėn stėrvitje me personal trainer nė 6:00).

Michelle Obama e fillon gjimnastikėn e saj nė 4:30.

Bahkėthemeluesi i Twitter, Jack Dorsey, zgjohet nė 5:30 dhe zakonisht bėn meditim ose jogging.

CEO e PepsiCo, Indra Nooyi, tregon se nuk mund tė zgjohet pas orės 4:00, megjithėse punėn nė zyrė e fillon nė orėn 7:00.

Presidenti i Walt Disney Company, Bob Iger, ngrihet nga krevati i tij nė orėn 4:30 ēdo mėngjes.

CEO e Apple, Tim Cook, zgjohet nė… 3:45 tė mėngjesit (!!!) dhe gjėja e parė qė bėn ėshtė tė kontrollojė e-mail-et e tij.

Nė listė radhiten edhe 17 personazhe tė tjerė qė nuk zgjohen asnjėherė para orės 6:00!

/portalb


Faqe printuese Dergo kete lajm shokut Ktheje nė PDF kėtė artikull
Komentet janė nė pronėsi tė postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!
Reklama

bio and food, bio food companybio, food cooporganic, food advantages, organic food bar active greens, organic food bar protein , organic food bar protein riegel

Vija

bio and food, bio food companybio, food cooporganic, food advantages, organic food bar active greens, organic food bar protein , organic food bar protein riegel


Reklama
Lajme tjera

Powered by kercova.net © 2003 - 2017 All rights reserved e-mail: info@kercova.net
This site does not store any files on its server. We only index and link to content provided by other sites.