Kėngėtar Kėrēovar Filma Shqip Filma Vizatimor Kėngė Shqip Humor Shqip Dokumentar E-MAILI
Menyja Kryesore
Regjistrohu nė faqe
Emri pėrdorues:

Fjalėkalimi:


Kam haruar fjalėkalimin?

Regjistrohu!
Kėrko
Na ndiqni edhe nė:

Donate OnlineGoogle Rank
PRchecker.info
Tv Gurra Live
Exchange - Wechselstube
FreeCurrencyRates.com

Reklama

credit bio and food, bio food companybio, food cooporganic, food advantages, organic food bar active greens, organic food bar protein , organic food bar protein riegel


Bota : Piloti qė pengoi sulmin nė SHBA, ėshtė bashkėshorti i kėngėtares shqiptare Erzana Berisha (VIDEO)
Postuar nga redaksia Kyqur 2016/10/18 3:56:00 (553 Lexime)Arijan Prevalla, piloti strugan, qė parandaloi njė sulm terrorist nė SHBA ėshtė bashkėshorti i kėngėtares sė njohur Erzana Berisha vajza e kengetarit legjendar Agron Berisha. Ajo ishte e njohur nė estradėn shqiptare dhe maqedonase, por pas shkuarjes nė Amerikės u tėrhoq dhe iu pėrkushtua jetės familjare njofton Almakos.


Ndryshe Instruktori shqiptar i fluturimeve, Arian Prevalla, ka arritur qė tė ndalojė njė sulm terrorist qė u tentua tė realizohej mbi qytetin e Connecticut/

Njė terrorist tentoi ta drejtoj aeroplanin e vogėl pėr nė qytet, por Prevalla kishte arritur t’i ndėrronte drejtim duke e rrėzuar nė East Harford.

Shqiptari shpėtoi qytetin nga sulmi terrorist.

Prevalla mbeti i lėnduar keq me djegie tė mėdha, pėrderisa nxėnėsi i tij Feras Freitekh vdiq.
/lajmpress


Faqe printuese Dergo kete lajm shokut Ktheje nė PDF kėtė artikull
Komentet janė nė pronėsi tė postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!
Reklama

bio and food, bio food companybio, food cooporganic, food advantages, organic food bar active greens, organic food bar protein , organic food bar protein riegel

Vija

Reklama
Lajme tjera

Powered by kercova.net © 2003 - 2017 All rights reserved e-mail: info@kercova.net
This site does not store any files on its server. We only index and link to content provided by other sites.