Kėngėtar Kėrēovar Filma Shqip Filma Vizatimor Kėngė Shqip Humor Shqip Dokumentar E-MAILI
Menyja Kryesore
Regjistrohu nė faqe
Emri pėrdorues:

Fjalėkalimi:


Kam haruar fjalėkalimin?

Regjistrohu!
Kėrko
Na ndiqni edhe nė:

Donate OnlineGoogle Rank
PRchecker.info
Tv Gurra Live
Exchange - Wechselstube
FreeCurrencyRates.com

Reklama

credit bio and food, bio food companybio, food cooporganic, food advantages, organic food bar active greens, organic food bar protein , organic food bar protein riegel


Maqedonia : Maqedonia po pėrgatitet pėr fillimin e Luftės sė tretė botėrore !
Postuar nga redaksia Kyqur 2016/10/17 4:25:59 (688 Lexime)VMRO-Partia Popullore e ish kryeministrit maqedonas Lubēo Georgievski, i rekomandon qeverisė qė tė ndėrmarrė masa pėr pėrgatitje tė popullatės pėr fillim tė luftės sė tretė botėrore, transmeton Gazeta Lajm.

“Ne si parti me vėmendje dhe me brengosje tė madhe po pėrcjellim zhvillimet nė nivel global, ku pėr ēdo ditė po pėrballemi me pėrkeqėsim tė gjendjes nė vatrat e krizės dhe nga mundėsia gjithnjė e mė e madhe pėr pėrhapje eruptive tė veprimeve luftarake edhe nė territore dhe shtete tjera, qė pėr momentin nuk janė tė pėrfshira dhe nga paralajmėrimet pėr pėrdorim tė armatimit nuklear”, thuhet nė kumtesėn e VMRO-PP-sė.Nė tė njėjtėn kumtesė apelohet qė qytetarėt e Maqedonisė t’i rrisin rezervat shtėpiake tė produkteve ushqimore, ujit, barnave dhe mjeteve higjienike.

Opinionistė opozitarė e kanė kritikuar kėtė paraqitje tė partisė sė ish kryeministrit Georgievski, duke vlerėsuar se opinioni nė Maqedoni duhet tė mobilizohet pėr ndėrrim tė pushtetit mė 11 dhjetor.

/lajmpress


Faqe printuese Dergo kete lajm shokut Ktheje nė PDF kėtė artikull
Komentet janė nė pronėsi tė postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!
Reklama

bio and food, bio food companybio, food cooporganic, food advantages, organic food bar active greens, organic food bar protein , organic food bar protein riegel

Vija

Reklama
Lajme tjera

Powered by kercova.net © 2003 - 2017 All rights reserved e-mail: info@kercova.net
This site does not store any files on its server. We only index and link to content provided by other sites.