Kėngėtar Kėrēovar Filma Shqip Filma Vizatimor Kėngė Shqip Humor Shqip Dokumentar E-MAILI
Menyja Kryesore
Regjistrohu nė faqe
Emri pėrdorues:

Fjalėkalimi:


Kam haruar fjalėkalimin?

Regjistrohu!
Kėrko
Na ndiqni edhe nė:

Donate OnlineGoogle Rank
PRchecker.info
Tv Gurra Live
Exchange - Wechselstube
FreeCurrencyRates.com

Reklama

credit bio and food, bio food companybio, food cooporganic, food advantages, organic food bar active greens, organic food bar protein , organic food bar protein riegel


Maqedonia : Dr. Mustafa: Do tė pamundėsojmė pjesėmarrjen e BDI-sė nė zgjedhje!
Postuar nga redaksia Kyqur 2015/12/10 7:01:31 (548 Lexime)


Pronari i spitalit “Shėndeti” nė Tetovė, Adil Mustafa, thotė nė rast se deri nė zgjedhjet e prillit nuk zgjidhet ēėshtja e Spitalit “Shėndeti”, atėherė BDI nuk ka ēka kėrkon nė zgjedhje. Ai falėnderon profesor Skėnder Kodrėn qė ka mbajtur fjalėn dhe ka ardhur nga Amerika enkas pėr ēėshtjen e Spitalit Shėndeti.“Sot realizuam njė takim me kryetarin e BDI-sė Ali Ahmeti mirėpo pengesė edhe mė tej mbetet Musa Xhaferi. BDI nuk ka ēka kėrkon nė zgjedhje pa zgjidhjen e kėtij rasti. Ėshtė turp pėr ata tė dalin nė zgjedhje. Edhe ne do tė marrim tė gjitha masat pėr t’i penguar”, deklaroi dr. Mustafa.


Faqe printuese Dergo kete lajm shokut Ktheje nė PDF kėtė artikull
Komentet janė nė pronėsi tė postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!
Reklama

bio and food, bio food companybio, food cooporganic, food advantages, organic food bar active greens, organic food bar protein , organic food bar protein riegel

Vija

Reklama
Lajme tjera

Powered by kercova.net © 2003 - 2017 All rights reserved e-mail: info@kercova.net
This site does not store any files on its server. We only index and link to content provided by other sites.