Kėngėtar Kėrēovar Filma Shqip Filma Vizatimor Kėngė Shqip Humor Shqip Dokumentar E-MAILI
Menyja Kryesore
Regjistrohu nė faqe
Emri pėrdorues:

Fjalėkalimi:


Kam haruar fjalėkalimin?

Regjistrohu!
Kėrko
Na ndiqni edhe nė:

Donate OnlineGoogle Rank
PRchecker.info
Tv Gurra Live
Exchange - Wechselstube
FreeCurrencyRates.com

Reklama

credit bio and food, bio food companybio, food cooporganic, food advantages, organic food bar active greens, organic food bar protein , organic food bar protein riegel


Tė ndryshme : Nė rast se zbrazet akumulatori, vetura mund tė ndizet nė kėtė mėnyrė! (Video)
Postuar nga redaksia Kyqur 2016/10/10 3:37:49 (1723 Lexime)Denny nga kanali ‘Shake The Future’ nė YouTube, e ka realizuar njė video ku tregon se si mund tė ndizet vetura, po qė se i ėshtė zbrazur akumulatori.

Ai e ka ngritur veturėn pėr disa centimetra dhe e ka mbėshtjellė njėrėn rrotė disa herė me shirit, pėr ta tėrhequr mė pas me forcė, transmeton Telegrafi.

Pasi e ka pėrsėritur kėtė veprim disa herė, makina dėgjohet qė ndizet.


Sidoqoftė, ky veprim nuk rekomandohet tė provohet, meqenėse ky nuk ėshtė ndonjė njohės i veturave dhe kjo metodė mund tė shkaktojė ndonjė problem.
/portalb


Faqe printuese Dergo kete lajm shokut Ktheje nė PDF kėtė artikull
Komentet janė nė pronėsi tė postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!
Reklama

bio and food, bio food companybio, food cooporganic, food advantages, organic food bar active greens, organic food bar protein , organic food bar protein riegel

Vija

Reklama
Lajme tjera

Powered by kercova.net © 2003 - 2017 All rights reserved e-mail: info@kercova.net
This site does not store any files on its server. We only index and link to content provided by other sites.