Kėngėtar Kėrēovar Filma Shqip Filma Vizatimor Kėngė Shqip Humor Shqip Dokumentar E-MAILI
Menyja Kryesore
Regjistrohu nė faqe
Emri pėrdorues:

Fjalėkalimi:


Kam haruar fjalėkalimin?

Regjistrohu!
Kėrko
Na ndiqni edhe nė:

Donate OnlineGoogle Rank
PRchecker.info
Tv Gurra Live
Exchange - Wechselstube
FreeCurrencyRates.com

Reklama

credit bio and food, bio food companybio, food cooporganic, food advantages, organic food bar active greens, organic food bar protein , organic food bar protein riegel


Maqedonia : Tėrmet i fuqishėm nė Shkup, qytetarėt lėshojnė banesat !
Postuar nga redaksia Kyqur 2016/10/4 6:39:59 (1302 Lexime)Nė orėn 12:53 minuta, nė Shkup ėshtė ndjerė tėrmet. Tėrmeti ka qenė mė fuqi prej 3.1 shkallė sipas Rihterit, nė thellėsi prej 1 kilometrave, me epiqendėr nė Lindje tė ShkupitKujtojmė se, Shkupi dhe rrethina, para dy javėve e kaluar u godit nga njė sėrė tėrmetesh, prej tė cilave mė e fuqishmja ishte me intensitet 5.1 shkallė.

/portalb


Faqe printuese Dergo kete lajm shokut Ktheje nė PDF kėtė artikull
Komentet janė nė pronėsi tė postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!
Reklama

bio and food, bio food companybio, food cooporganic, food advantages, organic food bar active greens, organic food bar protein , organic food bar protein riegel

Vija

Reklama
Lajme tjera

Powered by kercova.net © 2003 - 2017 All rights reserved e-mail: info@kercova.net
This site does not store any files on its server. We only index and link to content provided by other sites.