Kėngėtar Kėrēovar Filma Shqip Filma Vizatimor Kėngė Shqip Humor Shqip Dokumentar E-MAILI
Menyja Kryesore
Regjistrohu nė faqe
Emri pėrdorues:

Fjalėkalimi:


Kam haruar fjalėkalimin?

Regjistrohu!
Kėrko
Na ndiqni edhe nė:

Donate OnlineGoogle Rank
PRchecker.info
Tv Gurra Live
Exchange - Wechselstube
FreeCurrencyRates.com

Reklama

credit bio and food, bio food companybio, food cooporganic, food advantages, organic food bar active greens, organic food bar protein , organic food bar protein riegel


Maqedonia : Bozhinovski: Veljanovski ka gishtė nė vrasjen e pesėfishtė nė Smilkovcė
Postuar nga redaksia Kyqur 2015/12/9 17:02:39 (573 Lexime)


Zoran Bozhinovski, gazetari kontraverz maqedonas, sot nė facebook profilin e tij ka akuzuar kryeparlamentarin Trajko Veljanovski se ka gishtė nė rastin e Smilkovcės.
Pėr rastin nė fjalė 5 shqiptarė vuajnė denimin me burgim tė pėrjetshėm, pėr tė cilėt ende gjykatat nuk kanė sjellė argumente as pėrafėrsisht bindėse.
Zoran Bozhinovski thotė se ai ka disa argumente tė cilat kanė arritur tek ai porse, nuk mund ta publikoj. Ai ka thėnė se mund tė parashtroj dy pyetje publike nė adres tė Veljanovskit:


1. Ztr. Veljanovski, ēfarė kėrkuan djelmoshat nė shtėpinė tuaj disa orė para se TĖ VRITESHIN?
2. A jeni tė gatshėm ztr.Veljanovski tė dėshmoni pėr kėtė rast; JU, bashkėshortja juaj, djali dhe vajza juaj dhe pjestarėt e sigurimit tuaj?

Ndėrsa i ka bėrė thirrje tė gjithėve qė ta shpėrndajnė postimin e tij, qė e verteta tė del nė shesh, ka thėnė ai.


Faqe printuese Dergo kete lajm shokut Ktheje nė PDF kėtė artikull
Komentet janė nė pronėsi tė postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!
Reklama

bio and food, bio food companybio, food cooporganic, food advantages, organic food bar active greens, organic food bar protein , organic food bar protein riegel

Vija

bio and food, bio food companybio, food cooporganic, food advantages, organic food bar active greens, organic food bar protein , organic food bar protein riegel


Reklama
Lajme tjera

Powered by kercova.net © 2003 - 2017 All rights reserved e-mail: info@kercova.net
This site does not store any files on its server. We only index and link to content provided by other sites.