Kėngėtar Kėrēovar Filma Shqip Filma Vizatimor Kėngė Shqip Humor Shqip Dokumentar E-MAILI
Menyja Kryesore
Regjistrohu nė faqe
Emri pėrdorues:

Fjalėkalimi:


Kam haruar fjalėkalimin?

Regjistrohu!
Kėrko
Na ndiqni edhe nė:

Donate OnlineGoogle Rank
PRchecker.info
Tv Gurra Live
Exchange - Wechselstube
FreeCurrencyRates.com

Reklama

credit bio and food, bio food companybio, food cooporganic, food advantages, organic food bar active greens, organic food bar protein , organic food bar protein riegel


Sport : Rrėzohet avioni i Cristiano Ronaldos (VIDEO)
Postuar nga redaksia Kyqur 2016/9/29 8:01:41 (805 Lexime)Gulfstream G200”, me vlerė prej 19 milionė euro, pėsoi njė aksident tė fundit tė hėnėn nė mbrėmje, nė aeroportin “El Prat” (Barcelonė). Aeroplani privat i portugezit tė Real Madridit, ka filluar fluturimet rreth njė vit mė parė, por pėsoi njė defekt tė rėndė kėtė fillimjavė. Katalanasja “Sport” njofton se nga ky aksident nuk ishte lėnduar askush dhe, siē pritet, CR7 nuk ka qenė duke udhėtuar brenda./tetovasot


Faqe printuese Dergo kete lajm shokut Ktheje nė PDF kėtė artikull
Komentet janė nė pronėsi tė postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!
Reklama

bio and food, bio food companybio, food cooporganic, food advantages, organic food bar active greens, organic food bar protein , organic food bar protein riegel

Vija

bio and food, bio food companybio, food cooporganic, food advantages, organic food bar active greens, organic food bar protein , organic food bar protein riegel


Reklama
Lajme tjera

Powered by kercova.net © 2003 - 2017 All rights reserved e-mail: info@kercova.net
This site does not store any files on its server. We only index and link to content provided by other sites.