Kėngėtar Kėrēovar Filma Shqip Filma Vizatimor Kėngė Shqip Humor Shqip Dokumentar E-MAILI
Menyja Kryesore
Regjistrohu nė faqe
Emri pėrdorues:

Fjalėkalimi:


Kam haruar fjalėkalimin?

Regjistrohu!
Kėrko
Na ndiqni edhe nė:

Donate OnlineGoogle Rank
PRchecker.info
Tv Gurra Live
Exchange - Wechselstube
FreeCurrencyRates.com

Reklama

credit bio and food, bio food companybio, food cooporganic, food advantages, organic food bar active greens, organic food bar protein , organic food bar protein riegel


Bota : Policėt i vranė babanė, thirrja e kėsaj vajze i la tė gjithė pa fjalė! (Video)
Postuar nga redaksia Kyqur 2016/9/28 0:45:19 (475 Lexime)


Mesazhi i kėsaj vajze tė vogėl, tė cilės policia amerikane i vrau babanė gjatė situatės sė tensionuar nė Charlotte tė SHBA-ve ka ngritur nė kėmbė sallėn e gjyqit.

Quhet Zianna Oliphant dhe mesazhi i dhėnė i ka lėnė tė gjithė tė pėrlotur.

“Ėshtė turp qė baballarėt dhe nėnat tona po vriten dhe tani ne fėmijėt e tyre nuk do t’i shohim mė kurrė”, ka thėnė ajo nė gjykatė, teksa ka shpėrthyer nė tė qara, pėrcjell Panorama.


Por, duke fshirė lotėt, ka vazhduar edhe mė tej. “Turp, qė ne fėmijėt e tyre duhet tė shkojmė nė varreza dhe t’i varrosim prindėrit tanė. Ne i duam nėnat dhe baballarėt qė t’i kemi pranė ndėrsa rritemi”, raporton CNN.

Pas saj, salla ėshtė ngritur nė kėmbė duke duartrokitur. Deklarata e vajzės u bė gjatė procecit gjyqėsor, ku hetohet pėr vrasjen e babait tė saj Keith Scott.
Faqe printuese Dergo kete lajm shokut Ktheje nė PDF kėtė artikull
Komentet janė nė pronėsi tė postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!
Reklama

bio and food, bio food companybio, food cooporganic, food advantages, organic food bar active greens, organic food bar protein , organic food bar protein riegel

Vija

bio and food, bio food companybio, food cooporganic, food advantages, organic food bar active greens, organic food bar protein , organic food bar protein riegel


Reklama
Lajme tjera

Powered by kercova.net © 2003 - 2017 All rights reserved e-mail: info@kercova.net
This site does not store any files on its server. We only index and link to content provided by other sites.