Kėngėtar Kėrēovar Filma Shqip Filma Vizatimor Kėngė Shqip Humor Shqip Dokumentar E-MAILI
Menyja Kryesore
Regjistrohu nė faqe
Emri pėrdorues:

Fjalėkalimi:


Kam haruar fjalėkalimin?

Regjistrohu!
Kėrko
Na ndiqni edhe nė:

Donate OnlineGoogle Rank
PRchecker.info
Tv Gurra Live
Exchange - Wechselstube
FreeCurrencyRates.com

Reklama

credit bio and food, bio food companybio, food cooporganic, food advantages, organic food bar active greens, organic food bar protein , organic food bar protein riegel


Kėrēova : Nuk ndalen investimet nė Kėrēovė. Asfaltohen edhe shumė rrugė tjera !
Postuar nga redaksia Kyqur 2016/9/26 5:30:00 (3529 Lexime)


Nesėr NP “Rrugėt e Maqedonisė” me tė gjithė makineritė e saja do tė fokusohet nė Kėrēovėn shqiptare pėr tė asfaltuar shumė rrugė tė kėsaj komune.

Siē mėsohet NP “Rrugėt e Maqedonisė” pėr kėtė vit ka bėrė plan strategjik pėr asfaltimin e tė gjitha rrugėve nė kompetencė tė saj nė komunėn e Kėrēovės nė bashkėpunim me Fatmir Deharin.


Ndryshe, komuna e Kėrēovės ėshtė e vetmja komunė e cila ka punuar nė ndryshimin e infrastrukturės dhe asfaltimin e rrugėve tė kėsaj komune nė interes tė qytetarėve, njofton Tetovasot.
Faqe printuese Dergo kete lajm shokut Ktheje nė PDF kėtė artikull
Komentet janė nė pronėsi tė postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!
Reklama

bio and food, bio food companybio, food cooporganic, food advantages, organic food bar active greens, organic food bar protein , organic food bar protein riegel

Vija

bio and food, bio food companybio, food cooporganic, food advantages, organic food bar active greens, organic food bar protein , organic food bar protein riegel


Reklama
Lajme tjera

Powered by kercova.net © 2003 - 2017 All rights reserved e-mail: info@kercova.net
This site does not store any files on its server. We only index and link to content provided by other sites.